Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj lehet? A barátommal...

Baj lehet? A barátommal gumival védekeztük, de sajnos kiszakadt. Nem ment el, a szakadást követő 10mp belül kivettük.

Figyelt kérdés
72 órás tabit nem vehettem be, mert nemrég kellett bevenni, most meg még a nőgyógyászra várok, hogy felírjon fogamzásgátlót. Nem tudom, hogy mennyire volt közel a peteérésemhez ez a baleset, de ha akkor volt, amikor szabályszerűen lenni kell, bár nem vettem észre ilyen tünetet, csak előtte kb. 5nappal (a váladék nyúlósságát), akkor a peteérésem előtt 2 nappal történt.
2011. jan. 7. 21:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha csak ezekből a tünetekből biztosan meg lehetne állapítani a peteérést, nem lennének ovulációs tesztek. Így csak ezekből nem tudod meg soha 100%-ra. Tudom, hogy most próbálod megnyugtatni magad, de senki nem fogja itt megmondani neked, hogy 100%, hogy nem estél teherbe, aki meg mondaná, hazudna. Sajnos, ha nem szeretnél babát, tényleg kellene az eseményutáni (bár nem hogy minden nappal, de minden órával csökken mostmár az esélye, hogy hatni fog). Illetve, majd pár hét múlva tudsz megnyugodni, ha tesztelsz és negatív lesz és rendesen meg is jön.

(Ráadásul, még ha tegyük föl, tudnánk biztosra, pl. teszteltél és tudod, mikor volt peteérésed és nem akkor voltál együtt a pároddal, akkor is teherbeeshetnél, mert van spontán peteérés is. A barátnőm így esett teherbe közvetlenül a menzesz utolsó pár napjában, amikor neki általában a 14. nap környékén szokott ovuja lenni. Úgyhogy, semmi sem biztos. Tablettával valamennyire kivédhetted volna magad. De így most várnod kell és tesztelned.)

2011. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!