Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj lehet? A barátommal...

Baj lehet? A barátommal gumival védekeztük, de sajnos kiszakadt. Nem ment el, a szakadást követő 10mp belül kivettük.

Figyelt kérdés
72 órás tabit nem vehettem be, mert nemrég kellett bevenni, most meg még a nőgyógyászra várok, hogy felírjon fogamzásgátlót. Nem tudom, hogy mennyire volt közel a peteérésemhez ez a baleset, de ha akkor volt, amikor szabályszerűen lenni kell, bár nem vettem észre ilyen tünetet, csak előtte kb. 5nappal (a váladék nyúlósságát), akkor a peteérésem előtt 2 nappal történt.
2011. jan. 7. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Baj?

Ha előváladék került beléd, és két nappal az ovulációd előtt történt az eset, akkor sok esély van. Százalékban nem tudnám kifejezni, de van.

2011. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elég szabálytalan a ciklusom, mostanában 37-39 nap között jön meg. Azt olvastam, hogy iylen hosszú ciklusnál nagy valószínűséggel nincs is peteérés. Igaz ez?
2011. jan. 7. 21:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez így nem igaz, én inkább arra tippelnék, hogy ha most vettél be ilyen tablettát, akkor amiatt lehet, hogy nem volt még peteérésed, egyeseknek hosszú hónapokra megkavarja a ciklusát, mert nagy löket hormon van benne...
2011. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nemrég is kiszakadt a gumi meg most is? Mennyi selejtes vacak van, nahááát!
2011. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem selejtes...valami nem stimmel azzal, ahogy feltesszük. pedig mindig összeszorítjuk a spermazsák részt és nem is cincáljuk...nem értem:S
2011. jan. 7. 22:34
 6/11 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy akiknek nincs problémája az óvszerrel, az nem fog írni. Gyanítom, amiatt van itt annyi eset kiszakadt óvszerrel, mert ez hírértékű.

Fontos, hogy amikorra várnád (a legesélyesebb napot vedd figyelembe) csinálj egy tesztet. Ha megjött előtte, nincs baj, de jobb előbb tudni, hogyha netán mégis "gond" lenne. Szurkolok, hogy ne legyen baba, mert úgy vettem ki, hogy nagyon nincs tervben.

2011. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nagyon nincs és nem is tudom, hogy mihez kezdenék ha baj lenne:S Még csak 19 vagyok, most kezdtem az egyetemet...
2011. jan. 8. 00:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Van ra esely sajnos. Amugy a ciklus hosszanak nincs koze a peteereshez, attol meg ugyanugy lehet. Nekem pont a terhesseg elott tlodott el az utolso par ciklusom 28 nap helyett 37 napra es vegig volt peteeresem, sot teherbeestem.

Biztos, hogy nem tudsz bevenni esemeny utanit?

Majd az egyuttlet utan 2 het mulva tesztelj azert, remelem, minden rendben lesz.

2011. jan. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Végig volt peteérésed? :D Akkor te nagyon ügyes vagy. :D
2011. jan. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az az érdekes, hogy az ovuláció jelei, tehát a nyúlós váladék meg a puha méhszáj az a baleset előtt volt megfigyelhető 7nappal.Akkor éppen olyan volt, mintha zárva lenne a hüvelyem,nem volt váladék. lehet h akkor már nem is voltam termékeny?
2011. jan. 8. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!