Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség ha párom...

Lehet terhesség ha párom hasáról lefolyt az ondó oda? Nem hiszem h behatolt az ondó de 3napja nem jött meg a menzesze. Hátán feküdt abból a pózból nem hiszem h befolyhatott de gyanakszom. Ha előváladékos ujjal maszturbál a lány attól lehet terhesség?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 20:46
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
A beágyazódás 2 hét alatt történik, ezért kell kivárni, és akkor csinálni a tesztet. Szal a baleset után 2 héttel már csinálhatsz tesztet a használati utasításban leírt menetet követve. Az majdnem 100%-os biztonsággal kimutatja, mi a helyzet.
2009. jan. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért tényleg nem tudom hány évesek lehettek ezek olyan alapdolgok amit mindenkinek illik tudni aki már él szexuális életet!Legközelebb figyeljetek oda jobban!
2009. jan. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
hali, nem tudtam nem elmenni a topik előtt... és nagyon kiváncsi vagyok a fejleményekre...végül is terhes lett a barátnőd...vagy csak késett neki?
2009. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
jah már énis kiváncsi vagyok...de sztema többiek is...
2010. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!