Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menszesz elotti napon bo...

A menszesz elotti napon bo testapolo szeru folyasom van. Utalhat babara?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A menszesz elott vizes folyasom szokott lenni, ma nagyon sok testapolo szeru folyasom volt. Azt hittem megjott, de szerencsere nem. A hasam neha szurkal, mas tunetem nincs . Lehet baba vagy inkabb mensi lesz?

Kerlek irjatok van remeny?

E.


2011. jan. 5. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:

ha megváltozott a folyásod mensi előtt,akkor utalhat,de nem akarok hiú reményt kelteni,inkább várd ki a nemvárt napját!

Szorítok!!

2011. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem ebből mensi lett. Volt hogy kifutottam a mosdóba, mert azt hittem megjött, de csak ilyen krémes, fehér nagyobb mennyiségű váladék volt. Én is azt hittem, baba, de sajnos nem. Ez csak saját tapasztalat, te azért lehetsz babás...:)
2011. jan. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszaitokat. Egyelore semmi, de meg messze van az este. Ha szombatig nem jon meg akkor tesztelni fogok. Nagyon felek, mert mar 5 evet vartunk a kisbabara. Remelem most sikerult, kerlek szoritsatok!

Koszi, E.

2011. jan. 6. 16:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szorítok!!!!

mikorra nem vártad?

2011. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szorítok! Még imádkozom is...:)
2011. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok. Koszonom Nektek!

Egyelore semmi, de neha megjon erzesem van. Ma ugy ereztem megjott, de szerencsere csak testapolo szeru folyas volt.

Majd jelekezem, adig kerlek szoritsatok, koszonom!

2011. jan. 7. 18:40
 7/9 A kérdező kommentje:
A ciklus.hu szerint dec.6-ra vartam.
2011. jan. 7. 18:42
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos megjott :(
2011. jan. 9. 12:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom!

Mint írtam, nekem is ugyanez volt...:(

2011. jan. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!