Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Négy napja émelygek fáj a...

Négy napja émelygek fáj a fejem és testápoló szerü folyásom van! Ma reggel lement a höm36.6ra 37röl! Két nap van a nemvártig! Szerintetek lehet baba?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs egy görbéd? Úgy könnyebb lenn válaszolni...
2010. febr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nincsen sajnos még sosem csináltam:(a hömet csak azért mértem mert nagyon melegem volt szinte majd megföttem!gondoltam ma is megmérem ma már csökkent sajnos
2010. febr. 5. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos nem lehet semmire sem következtetni... marad a teszt, amit 2-3 nap múlva már megcsinálhatsz, ha addig nem jön meg. Két nap hője sajnos nem elég semmire, minden nap kell mérni az egész ciklus alatt, esetleg ha nem jön össze, megpróbálhatod, de hátha nem is lesz rá szükség...

Szorítok!

első

2010. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!