Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az Elevit tényleg segíti a...

Az Elevit tényleg segíti a teherbeesést?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Elevit egy vitaminpakk. Nem is túl erős. Ha éppen amiatt nem esel teherbe mert nem viszel be eleget az alapvető vitaminokból, akkor lehetséges, hogy segít. Ártani nem fogsz vele az biztos. De ha valami gubanc van valamelyikőtöknél, nem fogja megoldani a gondotokat.
2010. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A reklám szövege úgy hangzik hogy ha már tervezitek akkor is elkezdheted szedni, hogy mire belép az életetekbe a kis jövevény már azokat a vitaminokat és ásványi anyagokat vonja el a te szervezetedből amiket idáig szedtél.Nem hiszem hogy sokat segít..én nem szedtem, csak akkor amikor már biztosan tudtuk hogy lakik bent valaki.
2010. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Az csak egy vitamintabletta, ami arra jó, hogy feltöltse a szervezeted, és a fejlődő új élet minél nagyobb arányban elkerülje a rendellenességeket. De a teherbeesést magát nem befolyásolja.
2011. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
::
2012. júl. 5. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem!Az Elevit csak magzatvédő vitamin,a baba elvonja tőled a vitaminokat,ahogyan el kezd fejlődni-ez pótolja!Sajnos magát a teherbeesést nem befolyásolja-akkor nekem is sikerült volna már 2 és fél évvel ezelőtt!
2012. aug. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!