Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a ciklus elso feleben...

Ha a ciklus elso feleben vegig magasan marad a ho, akkor nem lesz peteeres?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 15-dik ciklusnapon. a multkori mensim utan sose esett vissza a hom, hanem meg mindig 37 korul van az ebredesi hom. Es nem erzem azt sem, hogy ovulaciom lenne(nekem mindig a 13-dik vagy 14-dik nap van) Nem tudom mi van velem, most akkor nem lesz ovum ebben a honapban. Elozo honapban ovu utan Duphastont szedtem. Talan az tartja meg mindig magasan a hom?
2010. dec. 28. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én az 5. napon vagyok és nem akar visszaesni a hőm. Csináltam tesztet is, hátha mégis baba a mensi ellenére, de nem...

Máskor a mensi 1. napján leesett. Sajnos nem tudom az okát, mégis írtam, hogy tudd, előfordul...

2010. dec. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van görbéd? A progeszteron magasan tartja a hőt.
2010. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gorbem sajnos nincs...de ilyen meg nem volt velem. Eddig barmit szedtem, sosem kavarta meg a ciklusomat. A Duphaston szedese utan szepen idore (5 napra ra) megjott, ezert is gondoltam, hogy a progreszteron szintem visszaesett...de akkor miert magas a hom tole?? es attol tartok, hogy igy az ovulacio is elmarad, vagy pedig nagyon kitolodik...:-(
2010. dec. 28. 17:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, kiderült, hogy mi okozta? Most nálam is ugyanez van...
2011. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!