Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van remény a babára?

Szerintetek van remény a babára?

Figyelt kérdés
A ciklus.hu szerint holnap kéne megjönnie, a hőm és az ovuteszt szerint 11-én volt pé tehát elméletileg 25 környéke lett volna a mensi. 22-23-án csináltam ovu tesztet full pozi mindkettő, viszont tegnap, igaz nem első pisiből csinált terhességi teszt negatív. Mensiszerű fájás, mellfájás, gyakori pisilés jellemző rám. Mikor teszteljek, vagy már egyértelműen nega lesz a teszt?
2010. dec. 28. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 2-3 nap múlva ismételd meg a tesztet. Sajna a tünetek mensire is utalhatnak, nálam ugyanezek vannak minden hónapban. Amúgy a ciklus.hu nekem sosem akkora teszi az ovulációt, amikor az valójában van. Szorítok, hogy baba legyen!
2010. dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig pontosan 28 napos a ciklusod?Ezért írtad,hogy 25.-e körül kellene megjönnie?Mert akkor menzi előtt 2-3 nappal lenne az ovud.Én nem akarlak elkeseríteni,de szerintem menzi lesz(bár ne úgy legyen!).Mikor volt utoljára menzeszed?
2010. dec. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
november 30-án jött meg utoljára és pé-t 11-re jelzett a hőm is és az ovuteszt is. A hő vezetését azóta nem csináltam így nem tudom, de úgy tudom hogy pé után 14-re jön meg a mensi...A ciklusom átlagba 25 napos, volt 30 és 23 is, szóval kicsit ingadozik..az se baj ha mensi lesz, csak történjen valami végre..
2010. dec. 28. 15:19
 4/4 A kérdező kommentje:
22-23 full pozi ovutesztet meg jóstesztként akartam csinálni.
2010. dec. 28. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!