Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most 29nél járok nem tudom,...

Most 29nél járok nem tudom, hogy már reménykedhetek végre vagy várjak még?

Figyelt kérdés
Nekem lenne egy olyan problémám, hogy tavaly szeptemberben teherbe estem, csak sajnos 1hét múlva elvetéltem. Nem volt semmi művi beavatkozás utánna. Azóta eltelt egy év és nem esek teherbe hiába nem védekezünk, előtte fog gátlót szedtem évekig és ahogy leálltam jőtt őssze,és sajnos ment is el.. A menszeszem azóta változó 28 29 nap volt, most utóbbi időben pedig 26 vagy 30 váltakozva, legutóbb 27 .tegnap óta tehát a 28.nap óta kaparó érzésem van jobb oldalon,mármint A POCIMBAN.Várom válaszotokat.
2011. nov. 23. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Várj még 2 napot és utána tesztelhetsz.
2011. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem pont ma kellett volna megjönnie. Én is reménykedem.
2011. nov. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kőszőnőm a válaszokat.Bocsi a hosszú ő ért,de nem jó a billentyűm :D 2.válaszoló,ha teszteltél írd már meg kérlek,én is úgy reménykedek.Te mennyi ideje vagy baba projekten?Üdv
2011. nov. 23. 16:01
 4/12 A kérdező kommentje:
Minden terhesség létre jőttekor van barnás folyás?
2011. nov. 23. 16:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Féléve most. Előtte volt egy kapcsolatom, ahol kiderült meddő volt a vőlegényem. Így összességében régóta vágyakozom.
2011. nov. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincsen.
2011. nov. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a beágyazódáskor láttam, hogy egy kis vér távozott. Ennyi.
2011. nov. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Olyan jó,hogy végre valakikkel lehet erről a témáról beszélgetni.Aranyosak vagytok.:D
2011. nov. 23. 16:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Szóval, akkor mikor csinálsz tesztet? :)
2011. nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem tudom,hogy mikor kellene,mert nagyon félek,hogy negatív.Az eszem azt mondja várjak Hétfőig,hogy tuti ne csalódjak,mert ha addig nem jőn meg akkor tuti majdnem.A szívem,hogy 30 napnál nem volt még sosem hosszab ciklusom,csak amikor sikerült <majdhogynem>szóval csinálhatom Pénteken.:D Szerintetek?Szurkolok nagyon a kis sorstársaimnak,drukk leendő kismamák:D
2011. nov. 23. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!