Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fizetnétek az orvosotoknak...

Fizetnétek az orvosotoknak missed ab. -ért? És mennyit?

Figyelt kérdés

Hozzá járok már 10 éve, párszor már műtött is, elég sok mindent megtett nekem anno.Nála is szültem. Most missed ab.-ra "várok", ő fogja csinálni jövő héten, ha meg addig vérzek akkor hívjam fel és valószínű akkor is bejön és ő csinálja meg.

Mit tegyek? Ti mennyit adnátok, ha adnátok? (Persze lehet nem is fogadja el.)


2009. jan. 24. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ilyen esetben nem szokás fizetni, nem várhatja el az orvos.
2009. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Együttérzek veled a műtét miatt. Sajnos nekem is volt egy ilyen beavatkozásom, nagyon gyoran kellett cselekedni, így nem volt időm megkérdezni senkit a pénzről. Mivel csak azt az egy dokit ismertem a kórházból, aki műtétre küldött, megkértem, hogy csinálja ő. 20.000 Ft-ot adtam neki, előre. Sem előtte, sem utána nem éreztem semmi fájdalmat, a vérzésem is pár nap alatt elmúlt. Ismerőseim sokallották az összeget, de nekem megérte a tapasztaltak alapján. Kitartást és mielőbbi felépülést kívánok!
2009. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hát nem tudom én 10.000.re gondoltam, mert azért mégis hozzá járok, 20.000-at nem nagyon tudok kiszorítani, gyeden vagyok, meg nem is tudom már az árakat. Amúgy a tied mikor volt, hány éve?
2009. jan. 24. 22:29
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos 2 éve én is átestem rajta :( Amikor jártam az orvoshoz, nem adtam pénzt, nem magánrendelőben voltam. A műtét után, amikor kontrollra mentem, adtam egy zárt borítékot. Nem kért pénzt, és igyekeztem olyan udvariasan adni, ahogy csak tőlem tellett (mindenképp szerettem volna, ha elfogadja), meg is köszönte. 15 E Ft-ot tettem bele. Hozzáteszem, életemben akkor voltam először kórházban, a szomorúságom mellett úgy féltem, mint még soha... az Ő embersége miatt volt egy kicsit könnyebb. Minden rendben ment, semmi szövődmény, és 3 hónap múlva ő volt az, aki megállapította, hogy újra babát várok :) Egyébként erről én is megkérdeztem a barátnőmet, akit már műtött ez az orvos, tőle sem kért semmit, sem a műtétért, sem pedig a vizsgálatokért, de ő is ennyit adott.
2009. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem 10.000 bőven elég, bár érdekes az az orvos , aki ilyenkor elfogad pénzt :S
2009. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is volt missed ab.-on első terhességnél :-( Nem adtam pénzt az orvosomnak, eszembe sem jutott volna egyébként.... Minden jól sikerült, és hamar felépültem. 2 évvel később nála szültem a kisfiamat, és csak akkor adtam pénzt.
2009. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Én most voltam decemberben és én is adtam neki 10 ezret.
2009. jan. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éve volt missed.ab a doki szemrebbenés nélkül elkérte érte a 30 000 ft-ot. Igaz elötte másnál voltam, aki most figyeljetek: NEM VETTE ÉSZRE, HOGY ELMENT A BABA (sztem ez elég durva a mai világban). Úgyhogy én valahol örültem, hogy legalább vki normálisan befejezte a dolgot, mert ha esetleg várok vele még egy pár hetet, lehet olyan szövődményei lesznek, hogy nem lehet többé gyerekem, esetleg vérmérgezést kapok és belehalok, ilyenre is volt már sajnos példa.
2009. jan. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is magándokihoz járok 10 éve, két kislányt szültem nála. Sajnos egy hete én is elkezdtem vérezni a 3. babával és műszeres befejezés lett a vége. Utána egy héttel mentem hozz, egy kicsit beszélgettünk a dologról, nem vizsgált meg. Kérdeztem mivel tartozom, nem kért semmit, egy 5000-est adtam neki.
2009. jan. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én biztos adok neki, de még nem tudom mennyit. A zárójelentéssel együtt kaptam egy hivatalos papírt, hogy az OEP 34 ezret fog fizetni a kórháznak a beavatkozásért. De az eddigi kommentek szerint ez sok...
2011. febr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!