Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jött meg és 13 éves mit...

Nem jött meg és 13 éves mit tegyen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 20:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nos szeretnék naív lenni és azt hinni, hogy ez a kérdés csak rossz helyen lett feltéve. És az a kislány az első vérzéséről kérdez és nem a szex utáni következőről. Sajnos tény és való, hogy a mai lányok hamarabb érnek és szomorú is. Visszagondolva (24 vagyok), nekem eszem ágában sem állt szexelni ennyi idősen.

Nos mindenféleképpen el kell mennie egy dokihoz. Nem csak terhesség kiszűrése miatt, hanem hogy megvizsgálják!

21 hetes kismami

2009. jan. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy az első vérzése és nem tudja mit tegyen.Lehetséges,hogy más hova akarta írni a kérdést.De azért kifejthetné bővebben.

Első vérzésed?

2009. jan. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Ennyi szidalmazás után, bizonyára ki fogja fejteni bővebben. Valószínű, hogy már látja itt tanácsra nem számíthat, csak megvetésre, sértésre. Nem mintha egyet értenék a korai szexel, de tanácsért fordult ide és tulajdon képpen csak azt nem kpott. Ha meg elvétve mégis, akkor ott volt a körítés is amit azóta gondolom már magától is tud.
2009. jan. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos hogy azért nem jött meg neki mert szexelt hanem lehet hogy nem érett meg lehet hogy még soha nem jött meg és a bnőinek meg megjött már lehet hogy késönérö nem kell mindent félreérteni

ez van

2009. máj. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

utolsónak: akkor nem a teherbeeséshez irta volna,ha még nem jött meg neki soha......

gondolkozz-.-"

2009. nov. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ühm, nem olvastam el az előttem írókat. Ha a menstruációja nem jött meg, akkor várjon 17 éves koráig, onnantól kezdve baj. De addig örüljön, amíg nem jött meg, mert nem tudom miért menő ez, de én mindig is szerettem volna, ha majd csak később jön meg. Izé, szóval, ha meg szex után... Hát 13 évesen szerintem nem ilyeneket kéne csinálnia...

13/L

2010. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!