Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jött meg és 13 éves mit...

Nem jött meg és 13 éves mit tegyen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 20:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Fejtsd ki bővebben légyszi.
2009. jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Ne szexeljen ha 13 csak éves. Főleg ne ész nélkül. Felháborító. Más éveken keresztül kínlódik, hogy teherbe essen és ilyen kis libák meg azon problémáznak, hogy 13 évesen nem képesek megállni szex nélkül.
2009. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Mit tegyen??? VÉDEKEZZEN!

Teljesen egyetértek az előttem szólóval!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Azt ugyan nem írta, hogy esetleg terhes, hanem csak azt, hogy nem jött meg. Addig ne bántsuk amíg nem tudjuk mi történt! Nyilván azt feltételezi az ember, hogy terhes ha itt kérdezi, hogy mit tegyen, de várjuk meg mi történt valójában.
2009. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom te a "barátja" vagy. (Bár ha az lennél nem szexelnél vele 13 évesen) Van nektek egyáltalán eszetek? Neki még babáznia kellene, hogy a fenébe jut egyáltalán eszébe, hogy széttegye a lábát ennyi idősen? Fogalmatok sincs róla hogy mi a szex csak csináljátok amit a filmekben láttok! Hát gratulálok és remélem még egy ideig nem is jön meg neki és a frász fogja kerülgetni, talán tanul az esetből!!!!!!
2009. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

MENJEN EL NŐGYÓGYÁSZHOZ! Ha egyáltalán tudja hogy mi az!!

Azért nem kéne ilyen hamar "felnőni"!! Attól hogy valaki testileg fejlett, az még nem azt jelenti hogy agyilag is megérett a dologra!! Ha már sexeltek akkor azt felelősséggel csináljátok és védekezzetek!! Ha terhes lesz, akkor egy életre szoló negatív élmény lesz, szerintem egy kis ésszel ezt meg lehet előzni!!

2009. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Ha volt esze védekezés nélkül szexelni, akkor legyen bátorsága vállalni a felelősséget.
2009. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szóljon anyucinak, és menjenek el nőgyógyászhoz, vagy előbb vegyenek egy tesztet. Ha pozitív akkor terhes,ha negatív akkor még rendszerteken a ciklusa, azért késik.
2009. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem válaszolóknak!13évesen szexelni nagyon korai!Ráértek ha nagyok lesztek.Hova így sietni?Nem gondoltok a következményekre.Hát ha baba akkor anyuci örülni fog neki és igaza lesz ha leszid.Nem értem,hogy a mai fiatalok mért ilyen felelőtlenek?Én is voltak gyerek és 13évesen nekem eszembe se jutott a szex.Tanulással kéne foglalkoznotok.És mi van ha elkapott valamit a lány?Jó pár dolog miatt nem jöhet meg.Stressz,hormonzavar.Ha nem jön meg neki Hétfőig akkor menjen el gyereknőgyógyászhoz!És ne halogassa.
2009. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
reggel menj el vele tesztet venni egy drogériába vagy gyógyszertárba
2009. jan. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!