Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez most? Nem jöhet...

Mi lehet ez most? Nem jöhet meg megint!

Figyelt kérdés
Hétfőn múlt el a vérzésem, a törpemikroszkópom már vasárnaptól páfrányos volt, ma már nem, de ma barna folyásom van. Nem sok. Kedden volt a legesélyesebb nap ki is használtuk ,,apával,,. Korai még beágyazódásos vérzésnek ugye?
2010. dec. 24. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha hétfőn múlt el, akkor kedden nem igazán lehetséges a peteérés, és a beágyazódáshoz legalább 7 nap kell. Ha jól számolom, akkor Te ezt 3 nap alatt gondolod.

Szerintem ilyen hamar nem zajlik le semmi.

2010. dec. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem jött meg, azóta semmi, csak érzékeny a hasam. Alig tudom a nadrágot is elviselni, és kemény. Néha görcsölget.
2010. dec. 26. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak puffadsz, vagy nem tudom. De terhesség tuti nem. A beágyazódás peteéréstől 7-10 nap. Amúgy meg hány naposak a ciklusaid? Mert ha hétfőn múlt el, és kedden volt a legeseélyesebb nap, az kicsit korai szerintem. És ezt csak a mikroszkópra alapozod?
2010. dec. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
24-26 naposak a ciklusaim. De most 11 napig volt meg. Vagyis 12 cn igenis lehetett tüszőrepedésem.
2010. dec. 27. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!