Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jöhet megint a foga és ha...

Jöhet megint a foga és ha igen akkor melyik?

Figyelt kérdés
lent 2 fent 2 kint van, mult héten jött ki az utolsó és ömlik megint a szájából a nyál.
2009. jún. 4. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt mondják a következő valamelyik szemfog lesz,de ez sem szentírás a babáknál,van akinek össze-vissza jön.

Kitartás.

2009. jún. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

dehogy szemfog:))))

mmetszőfog jön továbbra is. elméletileg lent 2, de jöhet a fenti is, ez babája válogatja. a szemfog még 1 kicsit odébb lesz:)) a babaszoba.hu-n találsz 1 táblázatot, ahol megtalálod a sorrendet.

2009. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, a kérdező azt írta 2-metsző fent,és 2 metsző lent kint van,én így értelmeztem,utána szemfog jön,metszőből nincs több.
2009. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ennek a babának az én értelmezésemben 4 db foga van. 2 fent és 2 lent. majd ha lesz 4 fent és 4 lent, azután jöhetnek a szemfogak.
2009. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kell jojjon meg 2 fent es2 lent majd a hatso fogak aztan a szem fog.Tehat fent es lent osszesen 8 fog aztan a hatsok stb.
2009. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

HÚ jól megkavartatok! Vagy én irtam valamit rosszul?Szóval lent és fel 2 -2 foga van .

Most akkor ezek mellett lent és fent is lesz jobbról balról 1-1?

2009. jún. 5. 16:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,első vagyok,én zavartam be.Valamiért a metszőket úgy tudtam nem jön több,de a 2. válaszoló jól írta,metszőből fent is és lent is 4 lesz,így ha kettő van fent,akkor jön majd egy jobbról,meg egy balról is,és ugyanúgy lent is.De hogy nálatok a fenti vagy a lenti-e az ami jön előbb az babája válogatja.
2009. jún. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!