Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megint a foga jöhet? Vagy mi...

Megint a foga jöhet? Vagy mi baja lehet a babámnak?

Figyelt kérdés
8 hónapos Kislányomnak kb. 1 hete kibújt a 6. foga is. Az étvágya jobb lett, és a rengeteg éjszakai ébredés kettőre csökkent, aminek nagyon örültünk. De ez csak néhány napig tartott. Múlt éjszaka már megint óránként felébredt, és megint rosszabb lett az étvágya is. És nagyon nyűgös napközben is. Elképzelhető, hogy megint a fogacskái mocorognak ilyen hamar, néhány nap után? Vagy mitől lehet ez a gyors változás?
2009. ápr. 2. 10:42
 1/1 anonim ***** válasza:
tuti a foga...az én babám 10 hós, tegnap elött éjjel nem aludtunk a fogak miatt...Igaz neki csak a 4. fogacskája bújik most. Adtam neki nurofen szirupot és kentem dentinoxal. Megkönnyebült és tegnap végigaludta az éjszakát
2009. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!