Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek, hogy minél hamarab...

Mit tegyek, hogy minél hamarabb megjöjjön?

Figyelt kérdés
Furának tűnhet a kérdés, de november közepe óta nem jött meg. Voltm orvosnál, ha megjönne utána kezdhetem a clostit. Adna az orvos gyógyszert, hogy megjöjjön, de mivel babát szeretnék, azt mondta inkább várjak még és, ha végképp nincs türelmem ad gyógyszert. Valami trükk van erre?
2009. jan. 24. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Hát egyértelmű trükk nem hiszem, hogy van. Nagy kérdés persze, hogy mindig ennyire rendszertelen-e. Nem állítom biztosan, hogy ez áll a problémád hátterében, de lehet érdemes lenne ezt az oldal megnézni.


[link]

2009. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

en nagyon régóta minimalisan tudom szabalyozni a menzim. elég érdekes módszer, de neha nagyon nagy hasznát láttam.

- ha azt szerettem volna, hogy elmuljon : ittam egy kis alkoholt

- ha azt szerettem volna, hogy megjöjjön, túltornáztam magam (izomlázig tornáztam, mozogtam, aktivan, és akkor hamarabb megjott)


biztos megvan a biologiai magyarazata, hogy miért, én ezekre veletlenul jottem ra, nem "hasznaltam" tul gyakran, csak neha rettenetesen hasznos volt.


nem tudom nalad mukodik e.


rendszeres a menzid amugy?


olvass utána a mastodynon homeopatias cseppnek, szerintem az hasznalna "mastodynon cseppek" <-- igy keress ra a guglival.


Javallatok



· menstruációs zavarok és/vagy meddőség (corpus luteum elégtelenség),


· praemenstruatiós syndroma (mastodynia, oedema-képződés, fejfájás, székrekedés, psychés labilitás),


· fibrocystás mastopathia.



állítolag a barátcserje (agnus castus) a babaprojectben is aktivan besegithet.

2009. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia.

A barátnőm állatja hogy ha azt akarja hogy jöjjön meg neki (pl: buli előtt egy héttel mert szeretkezni akar a pasijával és pont buli hétre esne neki) akkor vörösbort iszik mert az kihozza belőle , én nem tudom saját tapasztalatból ezt állítani mert én örülnék neki ha egyszer már nem jönne meg ... :-)

2009. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
még nagyanyáink tanácsából, bár nekem is bevált.eressz egy lavorba olyan meleg vizet, amit csak kibír a bőröd.aztán ülj, bele,másnap,harmadnap tuti megjön:)szia
2009. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem pontosan ugyanilyen problémám volt! November elején volt meg utoljára, akkor is csak barnás folyás. Aztán semmi. Elkezdtem inni a cickafarkot nivember közepén 1 hónapig, aztán tartottam egy kb. 10 napos szünetet. Mikor újra elkezdtem inni, már napi 1 E-vitamint is szedtem mellé. Egy hét után megjött.

Szerintem kezdd el szedni a vitamint, biztos vagyok benne, hogy nekem az segített!!! (A cicka csak a ciklus szabályozásához kell nálam.)

2009. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem szabad egy hónapon keresztül inni a cickafarkot, csak az aktuális időpontban szabad, havonta egyszer, egy két bögrével, nem egész hónapban


am ásodik válaszolónak írnám hogy az alkohol nem visszatartja a vérzést, hanem előre hozza

2010. ápr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Utolsó hosszászólónak mondom, nem azért ivott alkoholt,hogy visszatartsa. Az alkoholtól tényleg hamarabb elmúlik,de nem azért mert kevesebb jön,hanem sokkal gyorsabb lefolyású lesz. Tehát több jön,kevesebb idő alatt.
2010. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
elnézést: hozzászólónak*
2010. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!