Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12 vagyok. Van egy barátnőm...

12 vagyok. Van egy barátnőm akinek hamarabb jött meg. Szeretném, hogy nekem is megjöjjön. Help? Bármilyen ételt, italt befalok, hogy megjöjjön

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 07:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet siettetni.Ha eljön az ideje, akkor megjön.Türelem, lesz neked is.Akkor majd rájössz, hogy nem is olyan jó dolog az.
2011. júl. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a barátnőd ettől nem több, nem jobb..

mindennek eljön az ideje, nem vagyunk egyformák, mindenkinek más a ritmusa


A siettetés az ördög útja- tartja egy régi mondás.

Van benne valami, tegyük hozzá, hogy a halogatás is.


Tanulj, olvass, hallgasd a kedvenc zenéidet,

egyél finom gyümölcsöket, örülj a vakációnak,

ne problémázz fölöslegesen.

2011. júl. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5-6 év múlva meg már azt fogod számolni, hogy mikor lesz vége. Addig örülj, amíg nem jön, attól senki sem lesz érettebb (agyban), mert menstruál.
2011. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kicsi lány!

A korodbeli lányok azért "küzdenek", hogy minél idősebbnek nézzenek ki.

A középkorú nők azért "küzdenek", hogy mindenkinek tetszenek - lehetőleg.

A korosabb hölgyek pedig azért "küzdenek", hogy úgy nézhessenek ki, "mint tini korukban".


Azt javaslom, hagyj mindent a természet rendje szerint "gördülni", - ne erőltess olyan dolgokat, amelyek a bioritmusodon múlnak!

Próbálj meg természetes maradni, - ettől még lehetsz igényes, tiszta, intelligens, kívánatos - később, a férfiak számára!


Nem jó a mesterkéltség, hidd el nekem!


Miután megkezdődnek a havi vérzéseid, átkozni fogod a pillanatot, amikor az első jelentkezett, - pedig ez is természet rendje.

Görcsös fájdalmak, viselkedésbeli változások, érzékenység, idegesség, kimerültség érzete - és hasonlók - kísérik a menstruációt, - az "állandó készenlétről" már nem is beszélve, meg a megszaporodott higiénés teendőkről.

Várj türelemmel, - ha egészséges vagy, (maradsz,) akkor évtizedeken keresztül menstruálhatsz majd, - még unni is fogod már a végére, de nagyon.


43/F

2011. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kicsi lány -> 43/F

Csöppet furcsa, már-már ijesztő ez a lélektani megerősítés a kicsi lány felé. Nem mondom, hogy a pedofíliára hajaz, de ha nem írod oda a nemedet és a korodat, sokkalta hitelesebb.

2011. júl. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a segítséget :) de csak azért mer márt közeledek a 13-hoz.... és mindenki azt mondja, hogy mindenki más. Ezt tudom. Csak azt akartam, hogy írjatok ételt-italt az elősegítésében.
2011. júl. 17. 09:11
 7/8 anonim válasza:

Szia. ez nem a kérdésedre lesz válasz DE: ne akard. nem olyan jó az. én sose akartam, senki nem néz emiatt se többnek se kevesebbnek. eljön majd a te időd is de hidd el "csalódni fogsz" ha azt hiszed hogy ez olyan jó dolog.

14/L

2013. febr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Tudom hogy már régi a kérdés, de ha mégis tudnál válaszolni, akkor megmondanád, hogy mikor jött meg?
2016. aug. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!