Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a reggeli hőmérőzé...

Megnéznétek a reggeli hőmérőzésem diagramját?

Figyelt kérdés

[link]

Lehetek terhes??? Mit jelent az a két zöld csík, ami keresztezi egymást?


2009. jan. 24. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Elméletileg az lenne a pé napja, de szerintem nem jó helyre rakta. Szerintem a 12. vagy a 16. napon volt pé-ed.

Akármikor volt, akkor is elkaptátok a megfelelő pillanatot, és a hőd is biztatóan alakul. Bár ez függhet az előző hónapokétól is. Ha akkor is ilyen magas volt, akkor még akármi is lehet a végén.

De szerintem jól alakul a dolog.

Sok sikert!!!:)

2009. jan. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bíztató
2009. jan. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igen biztato de nembiztos hogy baba van csak mert még feljebb ment a hőd!az tuti hogy volt péd.

De nekem is volt hogy menzi napján még feljebb ment és aztán másnap leesett és mégis megjött!De a remény nemhal meg mig megnemjön

2009. jan. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
29-én kell megjönnie. Addig még van egy pár nap, de alig bírom ki!
2009. jan. 24. 10:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem a 15. nap volt pé-d, és akkor (is) jókor voltatok együtt. De az tuti hogy volt pé-d. Most én is itt járok a ciklusomban. Drukkolok hogy baba legyen, bár még a hőből nem lehet megállapítani, csak akkor ha nem jön meg és a hő még mindíg magas. :)
2009. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!