Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőt csak reggel lehet mérni...

A hőt csak reggel lehet mérni vagy a nap mármely szakába mikor felébredsz?

Figyelt kérdés
csak azért kérdem mert három szak mellett reggeletnte ez lehetettlen hisz hol nappal alszom hol éjszaka!
2009. jan. 23. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor Nálad ez nem járható út. Sajnálom. :-(((
2009. jan. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Minden nap ugyanabban az időben, reggel.
2009. jan. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,nemtudsz vagy tudtok valami parktikát ebbe a helyzetbe!
2009. jan. 23. 10:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: ha az ovulációt figyeled, akkor ovulációs teszt.
2009. jan. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem probald ki azt, hogy mikor felebredsz, nem kelsz fel az agybol, hanem megnezed a hődet, és utana kelsz fel, barmelyik muszakban.

"ébredési hő" :)

2009. jan. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Újra első: szerintem az össze-vissza kelés annyire bekavar, hogy nem lesz releváns, amit kapsz. Az ébredési hő akkor releváns, ha előtte minimum 5 órát aludtál. Én pl. azon gondolkodom, h ma hajnalban, mielőtt mérnem kellett volna úgy félórával pisilni mentem, és ez már bizonyára helytelen adatot adott. Most olyan szakaszban vagyok, hogy nem számít a mai érték, de ha ez ovuláció után történik, netán menzesz környékén, akkor már ennyitől félreértelmezhető lenne.
2009. jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!