Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is folyton azon görcsöl...

Más is folyton azon görcsöl peteérés után hogy na vajon most sikerült e a bébi, vagy csak én?

Figyelt kérdés
naponta többször nézegetem a tüneteimet,ez borzasztóan rossz,tudom nem szabad mindíg ezzel foglalkozni de ha az ember nagyon akarja nem tudja kiverni a fejéből.Most is ezt az időszakomat élem!
2009. jan. 22. 17:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap reggel az egyiket megcsinálhatod, ha nega akkor várj pár napot, legalább 5 napot (mert nekem 35 napos lett a ciklusom a clostitól) és ha addig sincs semmi, akkor csináld meg. De mindenképp bíztató hogy még nem jött meg! :) A sorstárs :)
2009. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Mindenképp bíztató?Hát reméljük.Ma nincs semmi tünetem...

Meg hát mint már említettem, először 26 napra jött meg, most meg...

Ha írsz nekem privit, az úgy könnyebb, nem?

Vagy ahogy gondolod, kedves sorstárs..:)

2009. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!