Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is folyton azon görcsöl...

Más is folyton azon görcsöl peteérés után hogy na vajon most sikerült e a bébi, vagy csak én?

Figyelt kérdés
naponta többször nézegetem a tüneteimet,ez borzasztóan rossz,tudom nem szabad mindíg ezzel foglalkozni de ha az ember nagyon akarja nem tudja kiverni a fejéből.Most is ezt az időszakomat élem!
2009. jan. 22. 17:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem vagy egyedül. Én is görcsölök rajta, és aztán amikor megint megjön minden hónapban, kikészülök. Sajnálom, ez ilyen :-((( azt mondják, lazítsunk. Hát én nem tudok...
2009. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a beágyazódás környékén kezdem el figyelni magamat! PÉ környékén inkább azon agyalok, vajon tényleg jókor voltunk-e együtt, de mivel két naponta szeretkezünk, mindig bízom abban, hogy az esély megvan!

Sok cikket elolvasok a neten és mindig bízom abban is, hogy most talán sikerül! Még bizakodó vagyok, bár mi csak fél éve próbálkozunk! ;-)))

2009. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ilyen cipőben járok!

Nehezített körülményeim is vannak: PCO, egy db teljesen zárt petevezető...

Mostanra nem várom.Ma vagyok a 28. napomon, és semmi..

Hétvégén tesztelek.

Te?

2009. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Én ma vagyok a 20napomon 25naposak a ciklusaim,kis mellfeszülésen kivűl nem nagyon van semmi.Nem merek semmire sem gondolni mert félek csak bebeszélem magamnak.Nektek tünet?



n

2009. jan. 22. 17:42
 5/22 anonim ***** válasza:
Az előző ciklusomban volt tünet bőven: mellfeszülés, görcsök, hányinger, ingerlékenység, halvány pozitív teszt (vagy szellemcsík?), megnőtt a mellem annyra hogy nem tudtam melltartót hordani. Szombaton megjött, és abban a pillanatban minden tünetemnek vége lett. A jókedvemnek is :-(((
2009. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nálam mensis érzés, cici feszülés, ingerlékenység, farkas étvány..
2009. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
sokszor megfogadom hogy nem jövök fel erre az oldalra mert itt a legkönnyebb bebeszélni magamba a tüneteket,kinek milyen tünete van stb...Menszi kezdetétől a peteérésig be is tudom tartani,de aztán megint ezen az oldalon kötök ki.
2009. jan. 22. 17:50
 8/22 anonim ***** válasza:
SOkszor segít ez az oldal. Mert nem elméleti eszmefuttatást hallasz egy orvostól, hanem valódi emberektől valódi történeteket, pozitív vagy negatív irányba attól, amit akarsz. De ez a jó, hogy tapasztalatokat hallgatsz meg, megoldásokat találsz és erőt kapsz. Gyere azért a gyakorikérdésekre!
2009. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Làtod ezzel nem vagy egyedul èn is mindig megfogadom hogy nem jovok erre a oldalra!aZTàN MèGIs itt vègzem.
2009. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Szeretem ezt az oldalt mindennap fel is jövök csak azért nem jó olvasni ilyeneket mert attól félek hogy bebeszélem magamba a tüneteket,biztos más is így van vele
2009. jan. 22. 17:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!