Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is folyton azon görcsöl...

Más is folyton azon görcsöl peteérés után hogy na vajon most sikerült e a bébi, vagy csak én?

Figyelt kérdés
naponta többször nézegetem a tüneteimet,ez borzasztóan rossz,tudom nem szabad mindíg ezzel foglalkozni de ha az ember nagyon akarja nem tudja kiverni a fejéből.Most is ezt az időszakomat élem!
2009. jan. 22. 17:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én is megfogadtam már hogy nem jövök erre az oldalra és nem foglalkozom a gyerek témával, de hát ezt nem lehet. Pedig lenne most ezer dolgom, de szerintem aki gyereket szeretne és pár hónapja, netán éve próbálkozik, az nem tud nem erre gondolni. Pé-kor hogy jókor voltunk-e együtt, mielőtt megjön akkor hogy tünet, teszt stb kérdések. Bár én most volta pé időben pár napja, és ezt kérdeztem meg itt, mert már most fáj a cicim eléggé de persze ez a pé-től, és nem fogom azt kérdezgetni menzi előtt hogy most ez tünet-e mert nincs értelme. Egyszer már voltam terhes csak elment a pici, így azt tudom milyen volt. de bebeszélni már nem akarok semmit. Amúgy én is pcos vagyok mint azt egyik válaszadó, így nem is könnyű a dolgunk. De most a hőmet mérem, és úgy néz ki volt tüszőrepedés (pco-nál nincs általában vagy pé sincs) mert a hőm úgy alakul, bár nyálka olyan nem volt, de azért bizakodom mert akkor voltunk együtt. Sőt már elegem van a tesztekből, így jövöhéten mennem kell a dokimhoz, megkérem hogy adjon vérvételre (hcg) beutalót mert ha majd késik az amúgy 33-35 napos ciklusom akkor nem akarok tesztelni, hanem egyből vérvétel....az a tuti.

Összegezve naponta eszembe jut, és jó itt kiírni ezeket a dolgokat és tapasztalatokat szerezni ill. megosztani másokkal. Én TISZTA SZÍVBŐL KÍVÁNOM HOGY JÖJJÖN A BABA MINDENKINÉL AKI VÁGYIK RÁ!!!!! :)

2009. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak: Én vagyok a szintén PCO-s.

Te szedsz vmi gyógyszert a pco-ra?Gondolok itt metformin, v hasonlók, closty, stb..

És mióta próbálkoztok?

2009. jan. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szia sorstárs! Az előző hónapban szedtem clostit de 35 nap után megjött. Ebben a hónapban (nem az elejétől kb a 10.cn-től) barátcserje kapszulát szedek reggel és este 1-et. Talán ettől vagy nem tudom mitől de úgy néz ki hogy a hőm kb 3 nap alatt 36.6-ról 37.1-re emelkedett. Az első nap 36.7 aztán 36.9 tegnap 37 és ma 37.1. Remélem hogy ez jó jel mert a 36.6 és 36.7.napon valtunk együtt. Remélem így is marad. Mondjuk azt tudom hogy menzi előtt 37.3 körül van és a menzi előtt 37 majd menzikor 36.8-36.7-re esik és aznap megjön és majd lejjebb esik... De pont ilyenkor nem mértem a clostis hónapban, mert már totál elegem lett az egészből, de most valahogy mégis mérem. Szerintem próbáld ki a barátcserjét, ártani nem árt és helyreteszi a hormonokat és a tüszőrepiért felelős prolaktint (asszem ezt) is. Szorítok hogy sikerüljön hamarosan Nektek is és nekem is.
2009. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem hogy kb aug-szept óta próbálkozunk, szeptemberben derült ki a pco és előtte júniban volt egy vetélésem...gondolom (így utólag) a pco miatt. De az spontán összejött.

Utolsó v.

2009. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
És még annyit hogy a vérvételem amit néztek tökéletes lett és a doki azt mondta ez alapján meg nem mondaná hogy pco-m van. Így nem értem miért van. Neked tudják már az okát? Szedsz valamit?
2009. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Vérvétel alapján nekem se mondtak Pco, csak uh alapján, ahol látszik a sok kis ciszta.Semmilyen más tünet nincs!Tehát:se túlsúly, se szőr, se semmi, csak ciszták.

Én most Metfogamma nevű tabit(IR miatt) clostyt szedek.

Ma vagyok a 29. napomon, és semmi nem utal arra, h megakarna jönni.Ez a 2.clostys hónapom.Az elsőben 26napra megjött.Most meg csak annyi van, hogy tegnap kicsit görcsölgetett a hasim, olyan "megjövősen", de semmi...

Remélem összejött a babó, és azért nem jön meg..

Tesztelni még nem akarok, mert nem akarok csalódni.Talán majd vasárnap, v hétfőn tesztelek.

Ja, és nálam is aug, szept derült ki a PCO.

2009. jan. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ha teszteltél mindenképp írd meg!! Drukkolok! A megjövös érzés meg természetes babásan is!


Amúgy nekem sincs semmi tünetem a pco miatt, csak uh-n látszik, mint Neked.


A szintén pcos voltam :)

2009. jan. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Voltál?

Múlt időben?

Hát reméljük babó lesz, de ma még semmi tünetem sem jelentkezett, cs max egy kis cici fájdalom..

Nem tudom mi ez, és miért, ha mensinek kéne jönni, akkor sem értem, és akkor sem ha meg babó, h szinte semmi tünetem sincs...

2009. jan. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

A "voltam" azaz a szintén pcos válaszoló voltam... :)

Bizti sikerült és mindenképp írj ha van valami változás!

2009. jan. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia sorstárs!

Vettem reggel munkába menet 2 db tesztet, de nem merem megcsinálni, mert félek, hogy negatív!

Szerinted meddig várjak?

Ma vagyok a 29.napomon, a múlthónapban kezdtem a clostyt, és akkor 26napra jött meg, most meg semmi...

2009. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!