Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék terhes lenni, de a...

Szeretnék terhes lenni, de a férjem nem akarja. Állandóan felhúzza azt a hülye gumit. Hogy tudnám kicselezni, hogy legyen még 1 kisbabám?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 15:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a dolgon már én is gondolkoztam bár a helyzetem nem igazán ilyen.

Nekem a párom még nem a férjem pedig már évek óta együtt vagyunk. Ő már 30 felett én még épp alatta. Nagyon vágyom a gyerekre hiszen mindenünk megvan hozzá, de ő fél nem az apaságtól hanem a szüleitől hogy mit szólnának hozzá, mert elég lelkiterroros családja van(még csak együtt se élhetünk).

Most kiderült egy olyan betegség nálam ami miatt lassan de meddővé válnék és a gyors lombikprogram megoldhatná még hogy valah legyen gyerekünk. Ő szeretne gyereket de később és persze tőlem, de mégsem ment bele.:( Pedig tudja lehet hogy egy év múlva már nem lehet.

Voltak ész érvek viták könyörgés minden.

Na én ilyen helyzetben kezdtem gondolkodni hasonló dolgokon.

Szerintem ha nálatok van már egy ott lesz másik is csak a férjed hagyjad rá megérni. Hiszen időd és egészséged van. És van már 1 gyereked.


Nagyon szerencsés vagy hidd el.

2009. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm mindenkinek a válaszát!A baj,hogy 2x20éves vagyok és sürget az idő.Ne itéljetek el,hogy ennyi idősen is kisbabáról ábrándozom!
2009. jan. 23. 09:29
 13/13 A kérdező kommentje:
Annak,aki azt irta,hogy egy büdös nagy pofont érdemlek szégyellheti magát,mert lehet még pelenkás volt,amikor én már 11 éves koromtól apám mellett hordtam a maltert,meg a betont és kézzel kellett keverni.Utánna 3 munkahelyen is dolgoztam,hogy segitsem szüleimet,testvéreimet és magamat is eltartsam.Mégis leérettségiztem és 4 szakmám van.Képzeld én tudom,mi a munka,nehogy te sajnáltasd már magadat!6hónapos terhesen rúgtak ki a jólfizető állásomból,lelkileg is megviselt a dolog.Nekem nincsen milliomos hátterem!
2009. jan. 23. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!