Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jött meg rendesen, mit...

Nem jött meg rendesen, mit gondoltok? (részletek picit hosszan lent)

Figyelt kérdés
Nem szeretnénk még babát, de most elbizonytalanodtam, hogy mitől nem jött meg rendesen. Rendszeresen fogamzásgátlót szedek, nem maradt ki egy szem sem, és nem volt hasmenésem bevétel utáni 4-6 órában. Egyszer volt, de az napközben volt, és csak egyetlen alkalommal. Rendszeresen együtt vagyunk a párommal, nagyon aktívak vagyunk. A gyógyszerszedés szünetében azonban (mindig 3. max. 4, napra meg szkott jönni a megvonásos vérzés) nem jött meg, csak most 5. napon és bár erősen görcsöltem, szinte semmi vérzsem nem volt. Egy 20 forintos nagyságú barna folt, semmi más. A hőm nem magas, néha meg szoktam mérni, volt mikor rendszeresen mértem, az átlaghőm 36.5-6 körül mozog, most is ennyi. Csináltam egy tesztet ma (10-es), negatív lett. Mit gondoltok , mi lehet az oka? Lehet baba, vagy ez túl sok "ha", és teljesen kizárt? Ha nem terhesség, akkor még mi lehet szerintetek? Köszönöm annak, akinek volt türelme végigolvasni és válaszolt. Talán butának tűnik a probléma, de engem picit aggaszt.
2010. dec. 15. 23:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát!Jól összetett kérdés!Szerintem nem vagy terhes,hogy mi lehet nem tudom!Lehet,hogy ez csak egy ilyen kis vicces hónap!Nem voltál beteg?
2010. dec. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!