Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mastodynon cseppek kinek...

Mastodynon cseppek kinek segítettek a teherbeesésben? Hogyan szedte, vényköteles?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Vényköteles, 3 hónapig szedem, semmi se segített. HSG hozta meg a sikert :-)
2010. dec. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, én recept nélkül vettem, 3000 valamennyi volt év elején, most nem tudom mennyi. Sajnos eddig nem segített, igaz csak 2 hónapig használtam. Az adagolásra nem emlékszem, de az benne van a betegtájékoztató papíron ami a dobozában van. Remélem,neked beválik majd, szorítok!:)
2010. dec. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

sziasztok, köszönöm a válaszokat:)

Az első válaszolónak gratulálok picihez:) Még nemtom, hogy merjem e alkalmazni-gondoltam még a barátcserje kapszulára is...amugy nekem semmi gond a ciklusommal, csak alacsony a progeszteron szintem:SS

Nemtom már mitévő legyek:S Remélem neked is hamarosan kopogtat a gólya:)

2010. dec. 16. 09:30
 4/5 orion81 válasza:
Szia! Én vény nélkül vettem, bár a nőgyógyász ajánlatával (ráírta a papíromra, hogy javasolja, azt vittem a patikába). 2800,- volt. Mi 2. babát akartunk, de olyan sokáig szoptattam az elsőt, hogy mikor abbahagytam is az egekbe volt a tejképző hormon szintem. 30 csepp reggel és este. Nekem volt mellékhatása (szerintem). Szóval pár nap múlva olyan érzésem volt mintha fertőzést kaptam volna (égtem, viszkettem) és az addig szabályos 28 napos mensim 15 napossá vált. DE! 6-7 hónap hiába próbálkozás után a cseppek szedése után következő hónapra terhes lettem. Szerintem megérte:)
2012. febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most vettem vény nélkül a mastodynon-t.
2012. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!