Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet, hogy a + ovu-tesz...

Mitől lehet, hogy a + ovu-teszt után (köv. Nap halvány + volt, majd másnap - ), ma kíváncsiságból teszteltem és ismét erős két csíkos lett?

Figyelt kérdés
Valami nincs rendben velem vagy 2 * van peteérésem? Tapasztalt valaki ilyet? Iszom a cickafarka teát, annak lehet ilyen hatása?
2009. jan. 21. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
ha van ébredési görbéd is mellé akkor küldd el Leónak a www.babatervezok.otthona.net oldalon. Itt rengeteg fajta kérdésre találsz választ, illetve fel is teheted szakembernek (Leo) ő ugyanis rengeteg embernek segít a teherbeesésben. és minden infó is megvan a honlapon az össszes praktikához. Ott találsz erre is választ.
2009. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ;-)
2009. jan. 21. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, én ezt az infót találtam ezügyben (baba tervezők ottona), hátha neked is így van...

"Az pozitív ovulációsteszt után két nappal is lehet a tüszörepedés, de csak abban az esetben, ha közvetlenül az elsö után még egy második pete is kiszabadul. Így jönnen létre a kétpetéjü ikrek. A ciklus második felében viszont a progeszteron minden további pete kiszabadulását meg fogja akadályozni."

Amúgy Leo most szabin van, majd febr. 9-én megy haza, addig nem értékel görbéket.

2009. jan. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon jókat írtatok!;-)
2009. jan. 22. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!