Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty beállítja a ciklust?

Closty beállítja a ciklust?

Figyelt kérdés
Most írta fel a dokim, először fogom szedni a ciklus 3. napától 5 napig napi 2x1 szemet. A ciklusom nagyon elhúzódó. 50-51 napra jött meg. Legutóbb pedig csak gyógyszeres rásegítéssel. Szóval beáll akár 28 naposra a clostytól?
2009. jan. 21. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:

szia.

Nem biztos hogy beáll tőle pont 28 naposra de biztos hogy valamennyire normalizálni fogja , meg akkor nincs vagy kevésbé van péd hogy ezt a gyógyszert kaptad?

Mert a 3. naptól 5 napig napi 2x1 szemet akkor szokták leginkább szedni ha nincs pé , ciklus helyreállításnál a ciklus 1. napjától napi 1 szemet szoktad adni.

Babót szeretnél?

2009. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én amikor abbahagytam a fogamzásgátlót, 60-70 napokra menstruáltam, kínkeservesen (és hosszú idő alatt) rendeződött 42-45 napra. Megkérdeztem a nőgyógyászomat, hogy ez már így normális-e? Erre azt válaszolta, hogy a 28 nap a normális. Nekem is felírták a Clostylbegitet, és én azt tapasztaltam, hogy rövidebb lett a ciklusom, kb. 17-18. napon volt PÉ-m, így a ciklus 33 napos lett! Azt vettem észre magamon, mintha hamarabb "újraindultam" volna, mármint a mentstruációs ciklusom. Egyébként ha hat rád a gyógyszer, és nincs mellékhatása, meg fogod érezni a PÉ-det, és akkor, illetve előtte 1-2 nappal célszerű együtt lenni. A gyógyszer-tájékoztatóban az van, hogy a 11-15. napra várható a PÉ, de szerintem akinek előtte is hosszabb ciklusai voltak, annak a gyógyszerrel sem jön ez ilyen pontosan össze. Sok sikert! A gyógyszer sokaknak segített! (én még nem tudom az eredményt :) )
2009. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! A closty a petefészek működését serkenti, vagyis lesz peteérésed. az hogy az mikor lesz és lesz-e az a hormonjaidtól függ. Ha lesz peteérésed akkor a tüszőrepedéstől számítva 12-14 nap múlva fog megjönni. Mérd a hődet és az emelkedésből meg tudod állapítani a peteérésed időpontját és meg tudod saccolni, hogy mikor kellene megjönnie. Így legalább tudni fogod, hogy elmaradt-e
2009. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fogamzásgátló abbahagyása után nem jött meg, és Clostyt kaptam 2 hónapig. Elsőre 28, másodikra 38!!!!! napos ciklusom volt, most meg (már nem szedem) ismét nem jön meg. Remélem neked sikeresebb lesz a dolog!
2009. jan. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. Volt pé-m csak későn az 5. héten. Legutóbb pedig egyszerűen nem jött meg a teszt pedig negatívat mutatott. Így próbáljuk most clostyval beállítani a ciklusomat valami emberi időre. Mert ugyebár ilyen hosszú ciklussal még ritkábban van peteérés, ezáltal esély is a babára....:( Pedig már nagyon várjuk 1 éve!!!
2009. jan. 22. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!