Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallott valaki az aviva...

Hallott valaki az aviva tornáról? Állítólag beállítja a ciklust, segítheti a teherbeesést. Létezik cd?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 07:17
 1/6 anonim ***** válasza:
A könyvek nekem megvannak, de nem használom. Ha érdekel postaköltség fejében elküldöm. Egyébként le is lehet tölteni a netről.
2009. szept. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves vagy, de épp most rendeltem meg a neten. Könnyen elsajátítható torna? Te használtad? Miben segített?
2009. szept. 21. 07:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Van egy alaphelyzet, amit minden gyakorlathoz használni kell. Egyszerűnek tűnik, de ha jól akarod csinálni, nem is annyira az.

Én azért vettem, mert nem jött a baba, de mikor elkezdtem, teszteltem egy pozitívat és nem folytattam, ezért eredményekről sem tudok beszámolni. Tudom, hogy nem olcsó egy tanfolyam, de ha megengedheted magadnak, szerintem arra is menj el, hogy pontosan meg tudd tanulni a feladatokat.

Egyébként, ha gondolod nézz utána az Arwen tornának is, mert állítólag annak is nagyon jó hatása van a "női működésre".

Sok sikert és mielőbbi babásodást!

2009. szept. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
első válaszoló!Meg van még a könyv?engem postaköltség fejében érdekelne!
2009. nov. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem igazán lehet könyvből tanulni.Cd-n nem jelent meg?
2010. márc. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 15 éve megvan a könyv. Megpróbáltam önállóan, és néhol nehéz volt, mert annyira nem volt egyértelmű minden gyakorlat. Elmentem egy tanfolyamra, és bizony rájöttem, hogy kellett, mert vannak benne "buktatók", pl, ha babát akarsz van benne olyan gyakorlat, amit nem szabad csinálni (sarokrahuppanásosak pl.). Meg akkor hatásos a torna, ha jól csinálod a gyakorlatokat. Nem mindenkinek, de nekem szükségem volt rá, hogy megmutassa az oktató.
2010. márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!