Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab utáni teherbeesés?...

Missed ab utáni teherbeesés? Lehetséges?

Figyelt kérdés

47.napja nem jött meg,de nem jól érzem magam,hányingerem van fáj a fejem,felvagyok puffadva,és ha megyek mintha egy mázsa súly volna a méhem,és nagyon gyorsan kifáradok...

Tudom hogy a türelmi időt nem vártuk ki,de tesztelni meg tán korai...

Valaki hasonló cipőbe volt esetleg?


2010. dec. 13. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól még tesztelj nyugodtan. Fölösleges tudatlanságban élni.

Egyik ismerősömék sem várták ki a türelmi időt, két hónap múlva ismét teherbe esett a nő. 4 éves a kislány :)

2010. dec. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is tesztelj, akár most is. Már szerintem kimutatja ha van baba. E

gyébként meg egyik orvos mondja a 3 ciklusnyi kihagyást, a másik nem. Sőt, néhányan azt mondják hogy ilyenkor könnyebben terhes lesz az ember, mert kitisztult a méhe. Hát nem tudom hogy ebben van-e valami? Nekem nem jött be ez a vélekedés a missed ab. után, sajnos még évek múltán sem. :-(

2010. dec. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a következő ciklusban teherbeestem, de elvetéltem újra.

Mindenki más.

2010. dec. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia..

Nekem a műtét után 4 hónappal pozitív volt a teszt:)

Most vagyunk a 23.hétben!

nagyon szorítok Neked,hogy úgy legyen ahogy szeretnéd!

2010. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gratula az utolsónak!

Még ezt a hetet megpróbálom kivárni,közbe majd egy teszt és jövő héten vissza megyek a nődokihoz,és akkor meglátjuk h mi lesz...

2010. dec. 14. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!