Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sikerült a babó, akkor...

Ha sikerült a babó, akkor mensi előtt pár nappal lehet ilyen fehéres folyásom?

Figyelt kérdés
Vagy akkor mensi jön majd?
2009. jan. 21. 08:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehetséges fehér folyás akár az egész terhesség alatt de vérzés is megjöhet de ez nem álltalános.Nekem 3hó-ig volt menszeszem és kiderült hogy 3hós terhes vagyok.Ha úgy érzed terhes lettél csinálj egy tesztet a magad megnyugtatására.
2009. jan. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, én a 3 hónapos kismamától kérdeznék, hogy neki hogy volt?
2009. jan. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

igen, péntekre terveztem a tesztelést, csak azért kérdeztem ilyet, mert van aki azt mondja, hogy a fehéres folyás, az mensi jele, van, aki azt, hogy baba lesz.

Igazából tapasztalatokat szeretnék, hogy kinél hogy volt...

2009. jan. 21. 09:01
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a peteérés után fehéres testápoló szerű folyásom van,azóta meg nyálkás átlátszó,én péntekre vagy szombatra nem várom. Reggelente meg lefekvéskor pár napja hányingerem van,meg néha napközben. Amikor a beágyazódás volt ugy begörcsöltem,hogy nem tudtam menni és másnap is néha görcsölt,azóta csak nméhja szúrkál. Remélem,hogy a bab miatt:-) Nálad van valami tünet? Mikorra nem várod?
2009. jan. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom segít-e a válaszom, de Én a mensi előtti pár napban mindig nagyon "száraz" voltam. Mikor terhes lettem, a végül meg nem jött mensi előtti napokban viszont erős folyásom volt. Persze, akkor még nem gondoltam semmiféle összefüggésre, de utólag feltűnt, persze. :-)
2009. jan. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én erre a hétre várom.

Ma vagyok a 26. ciklus napomon.

Remélem Babó lesz...

2009. jan. 21. 10:25
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a 26.napom,de megfogadtam,hogy nem tesztelek pénteken ha nem jön meg hanem csak vasárnap,akkor talán biztosabb:-) Szurkolok neked is:-)
2009. jan. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi!

Bár Én is győzködöm magam, h nem tesztelek, nem tesztelek,...

Lehet nem tesztelek, csak max jövő7 hétfőn, mert addigra már bizti meg kéne jönnie, ha nem baba.

Remélem babásodtunk mindketten!:)

2009. jan. 21. 10:58
 9/15 anonim ***** válasza:
Majd jövőhléten írd meg,hogy mi lett az eredmény:) Majd én is írok, mert ha minden remményeink szerint alakul,akkor egy időben is szülnénk:)
2009. jan. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Rendben, megírom.:)
2009. jan. 21. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!