Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mellem fáj már 3 napja de...

A mellem fáj már 3 napja de azért nem úgy hogy majdnem leszakad! DD, pedig a menszimnek még van 1 hete, ez mindenképpen a menszit jelezheti?

Figyelt kérdés
Írhatna valaki akinek volt valami hasonló tünete és terhes lett
2009. jan. 21. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:

szia! hát én pénteken teszteltem pozitívat!!

És nekem is fájt a mellem nagyon és most is ,meg különös hasszurkám is volt. Na meg olyan mint ha mindjárt megjönne........DE nem

Ugyhoyg van esély.Én éreztem már ilyenkor, hogy az vagyok.REMÉLTEM:)

2009. jan. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok! állandóan azt néztem most akkor meg jött.

És amikor a nem várt napja esedékes volt.kkor csináltam tsztet ,de negatív volt. Utána vártam egy hetet, persze nem jöt meg továbbra se,és pozítiv lett.

Drukkolok:)

2009. jan. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez még akármi is lehet. Nem szoktad mérni az ébredési hődet? Sokat ssegít a bizonytalanságon. Ha reggelente 37 körül, vagy felette van, és mensi előtt 1-2 nappal nem megy le, akkor jó esélyeid vannak.

Nekem pé utáni 12-16. napig émelygésem volt, abból tudtam, hogyy összejött a baba. A mellem viszont egyáltalán nem volt érzékeny. Nem vagyunk egyformák, mindenkinél más-más tünetek jelentkeznek.

Drukkolok, hogy baba legyen!!!:)

2009. jan. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a biztató szókat remélem baba lessz,a hőmet nem mérem,valami más tünet ilyenkor mi volt nektek?
2009. jan. 21. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de nekem mensi előtt már 14 nappal, tehát a pé után elkezdenek nőni a melleim és egészen a mensi végéig majd' leszakadnak mert annyira fáj...szóval szerintem ez még nem egyértelmű jele a babának...de azért nagyon szurkolok hogy baba legyen a dologban :)
2009. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!