Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Van olyan aki holnapra...

Lányok! Van olyan aki holnapra (szerdára) nem várja?

Figyelt kérdés
Mit éreztek? Én tegnap este teszteltem, ami negatív lett. Folyásom eddig vizes, ma meg átment fehérbe.
2009. jan. 20. 13:52
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
a méhszájra gondolsz?
2009. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
igen arra:P
2009. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Nálam is megvan a mindjár megjön érzés, meg a hasam van nagyon felpuffadva, szurkálás is volt kb 3-4 napja.
2009. jan. 20. 14:58
 24/38 anonim ***** válasza:
arra nem igazán lehet alapozni szerintem a babáttervezőkön olvastam én is erről ,de viszont a saját tapasztalatom az hogy nekem már volt úgy is hogy csak mensikor jött lejjebb..a barátnőmnek meg lent volt és babás volt..áhhh
2009. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
az jó tehát az sem döntő! meg olyan furán érzem kicsit magam!
2009. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
ja meg a hasam már nncs felpuffadva és csak mensi 2napján szokott kb lememnni! addig mint egy 3hónapos terhes
2009. jan. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is holnapra nem várom, de nekem sajna rózsaszínes folyásom van, és félek, hogy megjön, mert eléggé fáj a hasam már vagy két napja. De még reménykedem, addig lehet míg tényleg meg nem jön, a nem várt. Ráadásul szédülök, reggel farkas éhes voltam, de mire elkészítettem a vajas kenyeret, ami hamar megvan, elment az étvágyam. Néha hányingerem is van. Nem tudok hason aludni.

2009. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

szia,én mára nem vártam és még is meg jött:(


veled mizujs?

2009. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Szia! Nálam egyenlöre még semmi. Tegnap iszonyat görcseim voltak mára ez teljesen elmúlt, csak néha szurkál a jobb petefészkem és nagy fel van puffadva a hasam alja... még reménykedek :-)
2009. jan. 21. 13:40
 30/38 anonim ***** válasza:
reménykedjünk együtt nekem sem jött még meg ( elöző válaszólók vagyok) nekem bal petefészkem szúrkál és lapos a hasam:P
2009. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!