Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Van olyan aki holnapra...

Lányok! Van olyan aki holnapra (szerdára) nem várja?

Figyelt kérdés
Mit éreztek? Én tegnap este teszteltem, ami negatív lett. Folyásom eddig vizes, ma meg átment fehérbe.
2009. jan. 20. 13:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

szia.

Én nem az vagyok aki szerdára nem várja nekem késik 2 napja de a vizes folyás úgy tudom mensi jele szokott lenni de ha átment fehérbe az lehet jó jel.

Szorítok , hogy 1-2-3 nap múlva + legyen a teszted.

2009. jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam, hogy a fehéres az jelzi a mensit, nem?

Vagy lehet rosszul tudom..

2009. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Az a gondom hogy sokan azt írták hogy a folyás fehér és krémes, hát az enyém fehér ugyan de inkább olyan mint a tej. Te még nem teszteltél?
2009. jan. 20. 13:58
 4/38 A kérdező kommentje:
Igen, de nekem menzi elött mindig átmegy vizesbe, ezért furcsállom
2009. jan. 20. 13:59
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
akkor ez patt helyzet mert én úgy tudtam hogy az olajos vizes folyás a mensi jele és a fehéres rózsaszínes barnás lehet a babáé de javítson ki az aki jobban tudja mert lehet hogy én sem jól tudom és akkor bocsánat senkit nem akartam félrevezetni. :-)
2009. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

az első vagyok.


Még nem teszteltem mert félek a csalódástól inkább várok még pár napot akkor mert ha negatív is akkor az biztosabb mint most , te teszteltél már?

2009. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Nagyon irigyellek, hogy ilyen türelmes vagy. Igen én tegnap este teszteltem, de nagatív lett.
2009. jan. 20. 14:05
 8/38 A kérdező kommentje:
3.v. Igen én is így tudom, ezért merek reménykedni :-)
2009. jan. 20. 14:06
 9/38 anonim ***** válasza:
Hát úgy tudok türelmes maradni hogy itt a gykérdések.hu-n kiírom magamból az izgalmakat és örülök mások sikerének, próbálok tanácsot adni azoknak akik olyan cipőben járnak mint én , és nem gondolkodom mert ha nem teszem akkor én is megőrülök a várakozásban.
2009. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!!


A remény hal meg utoljára , amíg nem jön meg addig bízni kell magadban és a sikerben addig semmi sincs veszve , kitartás és mielőbbi babavárást !!!! :-))

2009. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!