Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után lehet ujra...

Mennyi idő után lehet ujra teherbe esni egy sajnálatos abortusz után?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia .

Nekem volt egy kolléganőm akinek abortusza volt és neki a doki azt mondta minimum 6 hónapot várjanak mert kell a szervezetnek a regenerálódás.

Miért volt abortuszod?

2009. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egészségügyis vagyok, a fősulin azt tanultuk 3 hónap.
2009. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia.

szerintem nem minden úgy van ahogy a tankönyvekben le van írva az hogy mennyit kell várni az sok minden függvénye lehet miért volt az abortusz , mennyire viselt meg , a doki aki csinálta mennyire volt ügyes nem maradt-e vissza testi probléma és persze a lelki okok sem utolsó szempont , hogy mennyire vagy felkészülve egy esetleges következő terhességre.

2009. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sajnos volt egy missed ab.-om szept.végén. A kontrollon a doki aztmondta szépen rendbejöttem,1-2 mensi után lehet próbálkozni. Hát kettő után sikerült is most 7 hetes terhes vagyok eddig minden rendben remélem ez igy is marad. Mondjuk én nagyon vigyáztam magamra,ittam a teákat műtét után,és semmi káros szenvedélyem nincs,vitaminokat szedek stb...
2009. jan. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Nagyon örülök neked kedves utolsó válaszoló hogy ilyen hamar összejött boldog babavárást.

2009. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem decemberben volt missed-ab om , a doki azt mondta szépen helyre jöttem, így nekünk 1 mensit mindenképpen javasolt, de utána már azt mondta próbálkozhatunk! Hó végén kiderül, sikerült-e így első nekifutásra:)
2009. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!