Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan.1-én jött meg a mensim,4...

Jan.1-én jött meg a mensim,4 napig tartott. Együtt voltunk a férjemmel 11,14,18-án. Január 16-án csináltam egy tesztet (tudom, hogy korai volt) negatív lett. Mekkora esélye van, hogy teherbe estem? (várjuk már a két csíkot :0)

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha minden rendben van nálad és a párodnál is és ha jól számoltam akkor 13-14 volt pé-d és együtt is voltatok ,akoor van rá eélyetek hogy sikerült a baba. :) Azért csinálj még egy tesztet 2hét múlva hogy tutira menj. Szorítok neked a két csíkért! :)
2009. jan. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Türelem, ez nagyon hamar volt még. A beágyazódás legalább 10 napig tart, és csak utána termel a szervezet HCG-ét. Esélyed semmivel sem több de nem is kevesebb a teherbe esésre mint bárki másnak.


[link]

2009. jan. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


LEGHAMARABB két hét múlva csinálj tesztet,de inkább három.Nekem mensi kimaradásra egy hétre lett biztosan pozitív a tesztem,addig az egyik negát,a másik pozitívat mutatott.Valamint nézd meg,egyáltalán kimarad-e.

Nagyobb türelmet kívánok!Valamint,ha esetleg most nem jön össze,lehetőleg 2 naponta,minden másnap legyetek együtt,ez sztem kicsit "tág" intervallum,ha babát szeretnétek.:)Melody

2009. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!