Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Soha nem fordult elő ez még...

Soha nem fordult elő ez még velem. Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Azzal kezdeném,hogy nem vagyok egy egyszerú eset.5 éve próbálkozunk a 2. gyermek "összehozásával".Rendszertelen a ciklusom,van hogy 36 napra jön meg.Peteérésem kb.a 19-21. napon szokott lenni(teszt,minimikroszkóp,testi jelek támasztják alá).Novemberben a 15. napon volt a peteérésem,ami persze csak nálam furcsa.Gondoltam is hogy így most rövidebb lesz a ciklusom.A 28.,29.,30. napon barna pecsételésen,kicsi alhasi görcsön kívül semmi nem volt.Majd ez is teljesen megszűnt.Ma (is) a 31. napon csináltam tesztet,ami neg.Kicsi ciciszúrkálás van,de semmi más tünet.Nem értem!
2010. dec. 9. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem, mivel, hogy van 36 napos ciklusod is, mindenképpen várnék még. Lehet, hogy korán teszteltél, és nem annyira érzékeny teszttel. Tudom, hogy nehéz, de ha a 36., 37. napon még mindig nincs jele a menstruációnak, akkor tesztelj megint.

Drukkolok Neked!

2010. dec. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.Lehet hogy lassabban termelődik a hcg a szervezetedben.Hőmérőzől?Az hogy áll?
2010. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szinte csak éjszaka dolgozom,úgyhogy nálam a hőmérőzés nem nagyon működne.Minimikroszkópot,ovu tesztet használok.Meg persze a szervezetem jelzéseit.Csak azért teszteltem ilyen korán mivel most a peteérésem is jóval korábban volt.De azért még nem adtam fel teljesen.Köszi a válaszokat!:-)
2010. dec. 9. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen tesztet használtál? Csak egy fajtát?
2010. dec. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mármint gondolom a terhességire gondolsz!Gyógyszertárban adták.Egyet már csináltam,de az amúgy is nagyon korai volt.Tegnap azt hittem elmúlt,de ma újra jelentkezett ez a barna trutyi.:-(Ez lenne a mensesem???Már jó lesz ha kiderül mi van,mert ebbe bele lehet bolondulni.Jövő hét közepénél előbb nem tesztelek,ha megjön rendesen akkor meg egyértelmű a dolog.Majd írom a fejleményeket!
2010. dec. 10. 12:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki a természet megadja a kérdésemre a választ.4 nap barna folyás után úgy néz ki megjön rendesen:-((Mi volt ez nem tudom,de az a lényeg,hogy ez a hónap is elúszott és most sem lesz kisbaba.Sajna!Pedig,de szép karácsonyi ajándék lett volna!Azért köszönöm a válaszokat és a szurkolást.
2010. dec. 11. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!