Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondolnátok a helyemben?...

Mit gondolnátok a helyemben? Tapasztalatokat várok, légyszi.Péntekre vártam a mensit, mert a hőm leesett, de nem jött meg.

Figyelt kérdés

Majd délután (elnézést) de nagyon erőlködnöm kellett a wc-n és jött belőlem vér. Gondoltam hát rendben a következő hónapom már clostis majd akkor. Viszont egyáltalán nem ooyan mint máskor. Szombaton egyszeri alkalommal egész sok volt, de csak vér sötét és szinte semmi méhnyálkahártya nem volt benne csak minimális. Vasárnap már csak barnáztam. Ma meg már semmi. Szóval ha összevetem 1 napig volt meg amit annak tudok nevezni. A másik hogy én mindig a falat kaparom annyira görcsölök, most meg mintha nem is lett volna meg. Se fájdalom se görcs se semmi mint egy átlagos hétköznap.A mensi jele nekem mindig a pattanások ami máskor nincs. Most abszolút nem pattogtam sőt a párom meg is jegyezte hogy milyen szép sima és puha az arcbőröm(pedig ilyet nem szokott mondani). A melleim nem fájnak, de a mellbimbóm udvara hatalmasra duzzadt és a mellem is. Tele vagyok gázzal és egész hétvégét átaludtam volna a szívem szerint. Most is szinte bármikor el tudnék aludni. Mellette nagyon erős fejfájásom van. És most már folyamatos a szorulásom. Állandóan ennék, de igazából nem kívánok semmit. Fáj a derekam és a pici köldök alatti húzódózások még mindig megvannak(már több mint egy hete), de ezt még kellemetlennek se mondanám.

A hétévégn minden reggel úgy keltem hogy lázas vagyok a szám is teljesen kiszáradt, ilyet tényleg csak magas láznál érzek.

Azonban ma reggel megmértem a hőmet és 36,3 volt. Kevesebb mint bármikor. Ilyen alacsony peteéréskor szokott lenni.

Holnap megyek dokihoz, de érdekelne a véleményetek. Nagyon. Tény hogy várom a babát, mert a jövő ill. mostantól jön a closti kúra. És tüneteket is lehet bebeszélni(amit sokszor már meg is tettem az elmúlt 1 év alatt), de a mensit hogy nincs azt nem tudom bemagyarázni.


A másik fura dolog(lehet kinevettek) ebben a ciklusban majd minden éjjel azt álmodom hogy terhes vagyok. Máskor is figyeltem magam mégse álmodtam ilyet soha.


Szerintetek a hőm ellenére lehet reménykedni? Volt valakinek hasonló?


2009. jan. 19. 08:27
 1/4 anonim válasza:

háát ugyanezek a tünetek voltak nálam is amikor terhes voltam , énis álmodtam vele, fájt a fejem , rengeteget aludtam, és nem nagyon birtam fennt lenni, egyszoval a közérzetem volt szar. Hát jó esélyes vagy rá hogy teherbe estél...mondhatni 80% hogy az vagy!!! én DRUKKOLOK!!!!!!

Majd ird meg hogy mi a helyzet.

2009. jan. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Tudom kicsit hosszúra sikerült, de nagyon furcsa még a ciklus.hu ra se tudom bevinni a "mensim", mert nem érti. Szóval én meg pláne. És az még kimaradt hogy állandóan majd bepisilek.

De hőm... hát nem tudom.


Neked gratulálok és jó egészséget.

2009. jan. 19. 08:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia ! Én is nagyon drukkolok neked és írd meg, hogy mi lett az eredmény. Egyébként milyen furcsa, de nekem az ellenkező tüneteim vannak. Ilyen 2 napos mensim szokott lenni, múlt hónapban egyáltalán nem volt darabos és tisztasági betét is elég volt. Nekem PCOS -m van és a doki azt mondta hogy ez fogja vissza és nem vált le a méhnnyálka egy része. Most hétvégén a mensim erősebb volt, darabos és elégé fájt, a hőm pedig a mensi előtt leesett 36,5 re majd felment 36,7 azóta is ennyi és éjszaka nekem is iszonyat melegem van.
2009. jan. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én a mostani mensitől nagyon féltem, mert ittam a palástfű teát, tehát jól magvastagítottam, de én meg endometriózisos vagyok(nemrég operáltak). Tudtam ha nincs baba szörnyű görcsöknek meg jó erős vérzésnek nézek elébe. Ezért is furcsa ez az egész. Se levált méhnyálkahártya, se görcs és egy nap vér.


Drukkolok Neked is nagyon..

2009. jan. 19. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!