Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elegem van az egészböl. Ti...

Elegem van az egészböl. Ti hogy bírjátok? Nagyon elkeseredtem

Figyelt kérdés

Június óta nem szedem a tabit, augusztus óta nem jött meg.A doki mindent rendben talált nálam, azt mondta hogy várjunk 6hónapot a kimaradt mensik óta mielött bármilyen kezelés jönne, háhta a testem vissza talál magához.Többször is voltak terhességre utaló jeleim és mindíg annyira örültem neki titkon, és mindíg negatív lett az az átkozott teszt(utoljára október végén). Múlt hónapban ittam cickafark teát végig és elözö héten abbahagytam mert mondták hogy kell egy kis szünetet tartani. Megint terhességre utaló jeleim vannak: mellfeszülés,nagyobb mell, szédülés, hányinger, petefészkeknél és az alhasamban is volt az a mindjárt megjön érzés de nem görcsöltem úgy mint mensinél szoktam, olyan telített érzésem van, mintha belülröl nyomnának kifelé. Múlt hét kedden reggel rózsaszínest töröltem..másnap reggel is, de este meg vér is volt, tettem hát tampont,mert örültem hogy végre megjön, de fehéren szedtem ki..azóta a mai nap kivételével volt még hogy icipici véres nyálka volt de mindíg csak reggel aztán semmi ill. átlátszó folyás. Megint reménykedtem hogy baba lesz, hátha mégis összejött mert a párommal novemberben is sokat voltunk együtt...erre ma teszteltem egy 25-ös teszttel délután megint egy negatívat.

Nagyon összetörtem! Tudom hogy sokak akik évek óta próbálkoznak most megmosolyognak, de szörnyü érzés!Mindenki terhes a környezetemben, vagy pici babája van - tegnap voltunk keresztelön- és nekemis mindíg mondogatják hogy "na mikor lesz babátok végre?"...A mélypont tegnap volt amikor összejött a család és párom növérei mondogatták hogy "ha valami be akartok jelenteni most lenne itt az idö.....nem akartok karácsonyra ti is babát?" és hasonlók...komolyan legszívesebben ott hagytam volna öket.Anyukám azt mondta hogy szerinte azért két hét múlva teszteljek még egyet hátha....de én ma nagyon nagyon nagyon depis lettem a negatív teszttöl, úgy érzem hogy nekem soha nem lesz gyerekem, pedig nagyon szeretnék, mindíg is szerettem volna anyuka lenni. 26éves vagyok a párom 32 úgyhogy szeirntem pont jó idöben lennénk, de én már egyszerüen undorodom magamtól, söt egyenesen gyülölöm magmat! Olvasgatom ezt a fórumot is,egy csomó nöt nagyon irigylek, hogy ök csak teszteltek és puff ott volt a pozitiv teszt, mindenféle cirkusz és kerülö út nélkül...úgy szeretném ha egyszer nekem is így lenne, bár megfogadtam a mai nap után hogy soha többet nem tesztelek.

Nem sírdogálok és ilyesmi, mert nem akarom a páromat is ezzel stresszelni, de nagyon szarul vagyok!

Ti hogy bírtátok ha nektek lett negatív a teszt?....Bocsi ha sokat írtam...


2010. dec. 6. 17:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

én egy éve vetéltem el, 3-4 hónapig még sex sem volt annyira magam alatt voltam :( már a szétköltözésen gondolkodtam a múltkoriban, elviselhetetlen vagyok a csalásom számára nagyon, mert az életünk igy zajlik: menzi napján +3-4 nap sírás és depi... aztán jön a lelkesedés ovuszámítás és egyebek... 20. naptól aztán figyelek minden szösszenetre, már nem tornázok, nem iszok, nem teszek ezt azt utolsó napokban megnőlnek a melleim, akár hányingerem is van, mindenféle hasszurik. vegyek tesztet? ne vegyek tesztet? tegyek betétet? ne tegyek? apa ugye megnőttek a melleim? és akkor jön a derékfájdalom és a menzi... immár 9. hónapja :( időm kevés, nem vagyok fiatal, versenyt futok a biológiai órámmal... múlt héten aztán hormonvizsgálatra vérvétel a héten lesznek eredmények... párom benne van a kiskatona számolásban is, remélem nem kerül rá sor.

mit mondjak holnap pé-m van :)

szóval ez az érzelmi görbém. tartsunk ki!

2010. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

előző vook

csalásom helyett családom :)

2010. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó író! Sajnálom hogy te is így jártál!De valóban tényleg így van ahogy írod.

Én is próbálok másra gondolni de eléggé nehéz úgy hogy, jönnek mennek a terhes nök az ismerettségi körben és a családban is nemrég születte babák..nah meg a megjegyzések hogy "ti nem akartok már végre?" és hasonlók...nagyon rossz:((

Néha tényleg úgy érzem csak nekem nem lehet gyerekem, mindenki másnak meg igen:(

2010. dec. 6. 21:20
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekünk 10 hónap után sikerült,3 pozi teszt,orvos is megerősitett másnap elvetéltem,ami most pénteken volt,És próbálok erős lenni de nem megy,nem kivánom a társaságot,bőgők és bőgők,a férjem segit átt ebben,pedig annyira szerettük volna a családnak adni,karácsonyra.De most próbálom lefoglalni,magam.
2010. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nagyon sajnálom! Sok erőt neked!
2010. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Öszíntén sajnálom hogy elment a babátok - mind a kettötöknek- tényleg tragédia...én "csak" beleéltem magam, de egy terhességet elveszteni....bele sem tudok gondolni!

Megmondom öszíntén hogy én nem számolgattam, nem höméröztem es stb. de nagyon szerettem volna ha sikerül...Megértem az érzéseiteket, én sem kívánom a társaságot ma föleg nem...de igyekezem a párommal nem görcsösen viselkedni mert az nem használ ha a kapcsolatunkat is tönkre teszem a görcsöléssel, igaz így még nehezebb megbírkózni a csalódással egyedül..talán aze´rt is írtam ide.

Én egyébként 26vagyok a párom 32 tehát mondjuk úgy gondolom nekem még egyenlöre nem kell versenyt futni a biológiai óra miatt...

Azért kívánom nektek öszíntén, hogy sikerüljön a vágyatok és édeasnyák lehessetek hamarosan.

2010. dec. 6. 21:27
 17/20 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben tudom, és átérzem miről beszélgettek. De higgyétek el nem kell , és szabad irigykedni a kismamákra. Mi 17 hónapnál járunk. 3 hete lettek kész az eredményeink a BMC-ben ahol kiderült a férjemnek annyira kevés katonája van, hogy csak lombik :-((((( eléggé kiakadtam, közben persze kisbaba született, igaz nekik 1 re jött össze, de ha láttam egy kismamát mindig azt mondtam magamnak, hogy nem tudhatom nekik mennyi idő alatt sikerült. hosszú ám az a 17 hónap.Nem akartam azt ha egyszer én is kismama leszek rám is irigykedjenek. Emlékszem tavaly karácsonykor annyira szerettem volna ha már 3-an vagyunk. Mostanában sokszor eszembe jutott. ÉS MI TÖRTÉNT??? :-))) azok után, hogy meg volt a lombikos ítélet 5 napja pozit teszteletem :-))))

tehát nem feladni, menni kivizsgálásra, ha szar a doki váltani, stb..... Még így 17 hónap uán is szerencsésnek mondom magunk, hogy nem 3-4 év stb... Mi sem vagyun fiatalok. férjem 37 lesz mire apuka lesz, én 32. Sok sikert mindenkinek eljön az ideje!!!!

2010. dec. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy!!! GRATULÁLOK NEKTEK!!!!!

Nem adom fel, tudom én is hogy lesz babám, csak néha magam alatt vagyok kicsit. A legnehezebb, hogy próbálom magam tartani a férjem előtt, hogy legalább Őt ne stresszeljem be a helyzettel. Csak olyan nehéz, amikor mindig Ő is babákat lát és áradozok...olyan aranyos....

A féltékenységet, irigységet pedig nem arra értettem, hogy meglátok egy kismamát vagy anyukát és máris fújok rá. Nagyon is szeretek velük elbeszélgetni,olyan jó érzéssel tölt el... Csak amikor némelyek selejtként tekintenek az emberre, az nem esik túl jól...

2010. dec. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mi négy éve várjuk a gyereket, végre kiderült mi is a baj pontosan. Ennyi idő után már belenyugodtam olyan 80 %-ban, ez jutott ezt kell elfogadni, nem tudok hadakozni a sorsom ellen. Pedig eleinte úgy éreztem én ezt nem bírom, most azonnal akarom a gyereket hisz mióta várok rá. Szívem szerint megtapostam volna a terhes nőket, ez van. Ilyenkor szinte megijedtem magamtól, hogy miket gondolok én. Elolvastam egy pár könyvet többek között a Harmat Anettét is és rájöttem, hogy nem vagyok egyedül ezekkel a gondolatokkal, mert szerintem akinek nem sikerül a baba mindeki érez ilyet, akár bevalja akár nem. Miután meg megszületik a várva várt gyerek, könnyű azt mondani hogy nem szabad erre gondolni. Akkor már minden megszépül. Sajnos nem mindenkinek megy könnyen a gyerekvállalás. Nekem is voltak olyan pillanataim, hogy annak kéne az én bajom aki csomóra szűli a gyereket aztán nem foglalkozik velük. De rájöttem nem lehet folyton ezen morfondírozni mert belekattan az ember. Kivárom a sorom , mert olyan nincs, hogy ne legyen gyerekem fiatal vagyok még egy csak belefér közben pedig ápolom a lelki nyugalmamat, és addig is keresem az élet szépségeit.
2010. dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szia.Én teljesen együtt érzek veled és a többiekkel is.én tudom min mentek keresztül.én 9 évet vártam a kislányomra.orvosokhoz való mászkálás,gyógyszerek,szurik és persze a 4 sikertelen lombik.Az állandó várakozás:hátha Most sikerül,de nem jött a baba.Környezetedbe mindenkinek sikerül csak neked nem.Miért pont ÉN.Ez van állandóan a fejedben.már úgy éreztem,hogy a kapcsolat ebben fog tönkremenni.Majd egyszer csak spontán terhes lettem,amikor nem is vártam.Már teljesen le is mondtunk róla.Nagyon hosszú volt és fájdalma az a 9 év.Nem kívánom én se senkinek hogy ezen át kelljen mennie.Én nagyon drukkolok itt mindenkinek,hogy sikerüljön.Mert mindenki megérdemli,hogy anya legyen.Közben én is már várom hogy legyen 2.babám,de remélem rá nem kell 9 évet várnom!!!!Sok sikert mindannyiunknak.Drukkolok.
2010. dec. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!