Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elegem van az egészböl. Ti...

Elegem van az egészböl. Ti hogy bírjátok? Nagyon elkeseredtem

Figyelt kérdés

Június óta nem szedem a tabit, augusztus óta nem jött meg.A doki mindent rendben talált nálam, azt mondta hogy várjunk 6hónapot a kimaradt mensik óta mielött bármilyen kezelés jönne, háhta a testem vissza talál magához.Többször is voltak terhességre utaló jeleim és mindíg annyira örültem neki titkon, és mindíg negatív lett az az átkozott teszt(utoljára október végén). Múlt hónapban ittam cickafark teát végig és elözö héten abbahagytam mert mondták hogy kell egy kis szünetet tartani. Megint terhességre utaló jeleim vannak: mellfeszülés,nagyobb mell, szédülés, hányinger, petefészkeknél és az alhasamban is volt az a mindjárt megjön érzés de nem görcsöltem úgy mint mensinél szoktam, olyan telített érzésem van, mintha belülröl nyomnának kifelé. Múlt hét kedden reggel rózsaszínest töröltem..másnap reggel is, de este meg vér is volt, tettem hát tampont,mert örültem hogy végre megjön, de fehéren szedtem ki..azóta a mai nap kivételével volt még hogy icipici véres nyálka volt de mindíg csak reggel aztán semmi ill. átlátszó folyás. Megint reménykedtem hogy baba lesz, hátha mégis összejött mert a párommal novemberben is sokat voltunk együtt...erre ma teszteltem egy 25-ös teszttel délután megint egy negatívat.

Nagyon összetörtem! Tudom hogy sokak akik évek óta próbálkoznak most megmosolyognak, de szörnyü érzés!Mindenki terhes a környezetemben, vagy pici babája van - tegnap voltunk keresztelön- és nekemis mindíg mondogatják hogy "na mikor lesz babátok végre?"...A mélypont tegnap volt amikor összejött a család és párom növérei mondogatták hogy "ha valami be akartok jelenteni most lenne itt az idö.....nem akartok karácsonyra ti is babát?" és hasonlók...komolyan legszívesebben ott hagytam volna öket.Anyukám azt mondta hogy szerinte azért két hét múlva teszteljek még egyet hátha....de én ma nagyon nagyon nagyon depis lettem a negatív teszttöl, úgy érzem hogy nekem soha nem lesz gyerekem, pedig nagyon szeretnék, mindíg is szerettem volna anyuka lenni. 26éves vagyok a párom 32 úgyhogy szeirntem pont jó idöben lennénk, de én már egyszerüen undorodom magamtól, söt egyenesen gyülölöm magmat! Olvasgatom ezt a fórumot is,egy csomó nöt nagyon irigylek, hogy ök csak teszteltek és puff ott volt a pozitiv teszt, mindenféle cirkusz és kerülö út nélkül...úgy szeretném ha egyszer nekem is így lenne, bár megfogadtam a mai nap után hogy soha többet nem tesztelek.

Nem sírdogálok és ilyesmi, mert nem akarom a páromat is ezzel stresszelni, de nagyon szarul vagyok!

Ti hogy bírtátok ha nektek lett negatív a teszt?....Bocsi ha sokat írtam...


2010. dec. 6. 17:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Bár mi csak két hónapja próbálkozunk, de most pár napja azt hittem meg fog jönni, rózsaszínes folyásom volt.

Én olyan keservesen zokogtam hosszú percekig, mint már nagyon-nagyon régen, a párom is alig tudott megnyugtatni annyira beleéltem magam.

Bár azóta még mindig nem jött meg, ugyanaz a csalódás lesz, ha mégis.

Szörnyű ez a várakozás.

Tudom azt mondják, ne akarjuk görcsösen, de hát könnyű mondani...

2010. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én a fiamra 2 évet vártam. Tudod az hány negatív teszt? De én nem hagytam magam! 3 városban kezeltek, mert ha nem értettem egyet az orvos "ráérünk még" dumájával, akkor elmentem másikhoz! Harmadszorra sikerült emberséges, törődő orvost kifognom, és egy apró műtét után terhes is lettem. Anélkül meg a mai napig tesztelhetnék negatívat! Ne a csodára várj, a te tested, senki nem fog vele helyetted törődni! Fel a fejjel, és ha ez az orvos ráér, te meg nem, akkor menj másikhoz! Ha az se vesz komolyan akkor a harmadikhoz is!

Szívből kívánok mielőbbi sikert!

2010. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy negatív lett a te teszted is:(És azért sok szerencsét kívánok és kívánom hogy neked jobban menjen mint nekem.
2010. dec. 6. 18:02
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ a második kommentelönek is..és gratula a fiadhoz! Igazából külföldön vagyok és nem nagyon tudom váltogatni az orvosokat, de eddig kettönél voltam, és mind a kettö ugyanazt mondta: hogy minden rendben van velem...
2010. dec. 6. 18:04
 5/20 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Ja, hát külföldön nem olyan könnyű ugrálni, persze. :(

Nem tudom milyen vizsgálatok után döntötték el, hogy minden rendben, de ha nem normális a ciklusod, akkor biztos nincs minden rendben...

2010. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

mi egy éve próbálkoztunk a babával,és nekem is voltak minden hónapban terhességre utaló jeleim,de mindig negatívat teszteltem...nagyon rosszul éreztem magam,már párommal beszéltem,hogy el kellene menni kivizsgálásokra,hogy miért nem jön a baba.és volt,hogy mensi is kimaradt,szóval annyira bíztam benne,hogy na most sikerült!,így megint kimaradt a múlt hónapban,és bevallom,nagyon félve,de vasárnap teszteltem egy nagyon erős pozitívat!!! Szerintem SOSE add fel!!!Ki tudja,hogy melyik hónapban gondolja úgy a baba,hogy most fog jönni Hozzátok is!

Mielőbbi babásodást kívánok!!!

2010. dec. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Ami a vizsgálatokat illeti, kenetet csinált, hüvelyi UH-t és még régebben hormont is vizsgáltak ill. pajzsmirigy müködést meg cukrot is de mindehol rendben találtak mindent...

Köszönömm a kívánságot és GRATULÁLOK pozitív tesztedhez.

Amúgy két hete hívtam fel a dokiit, mondtam hogy mi van, es azt mondta hogy jelentkezzek 3-4hónap múlva ha addig nem jön meg magától rendesen.

2010. dec. 6. 18:11
 8/20 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked Harmat Anett: Gólyára várva c. könyvét.

Nálunk 2,5 év után jött a baba, mindent átéltem amit te, mensi kimaradás, terhestünet, negatív teszt, sírógörcs. Volt olyan, azt hittem, most végre, de reggel megjött a mensim, kaptuk az sms-t, megszületett a baba a barátoknál.

Baromi nehéz, de próbáld elterelni a gondolataidat, nekem akkor sikerült, amikor elkezdtük tervezni az esküvőnket, közben a nyaralást, és egy kicsit azt kívántam, hogy most ne jöjjön, mert akkor nem mehetek a szupi wellness szállóba. Ez utóbbi törölve lett a pozitív teszt miatt. Ja, és nem a ciklus közepén történt, hanem majdnem már a mensi idején egy gyors menetből. :)

Próbáld meg elképzelni a gyerek nélküli életet. Ez borzalmasan hangzik, de nekem segített elfogadni, hogy ha nem lesz, hát nem lesz, attól még ne a teherbeesés körül forogjon az életem.

Fel a fejjel, lesz ez még így se! :)

2010. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

szerintem keress egy másik orvost,mert ha nem jön meg,akkor vmi nincs rendben!!!

és köszönöm a gratulációt!

2010. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Jaj, Istenem, én is ugyanígy vagyok... Annyira együttérzek veled.... Van nap, hogy egész nap sírdogálok, ha nincs itthon a férjem...

Valahogy nagyon el kellene terelni a gondolatainkat...

Olyan lelkiismeretfurdalásom van az miatt, hogy szinte "gyűlölöm" azokat, akiknek sikerül... Annyira nehéz nem meghallani a megjegyzéseket...Mindenki harsogja a környezetemben, hogy nekik bezzeg egyből sikerült...:(

2010. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!