Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért 2 csíkos a ovu tesztem...

Miért 2 csíkos a ovu tesztem a nemvárt mensi előtt 2 nappal?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért használtál ovu tesztet mensi előtt?

Azt szeretnéd hallani, hogy babás vagy? Igen lehetsz babás, de én nem adnék erre a jóstesztre sokat!

2010. dec. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos jobban szeretném látni,mint hallani :-)Csak gondoltam kipróbálom,mennyire lehet hinni az ilyen teszteknek.
2010. dec. 6. 13:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nemsokára! Aztán írd ám meg! Esetleg holnap reggel tesztelj!
2010. dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nemsokára kiderül... Lemaradt egy szó...
2010. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Az ovu teszt a legtöbbször kétcsíkos lesz, attól még negatív. Csak akkor pozitív, ha a teszt csík ugyanolyan vagy erősebb a kontoroll csíknál. Úgyhogy, nem jelent semmit. Ha terhességre gyanakszol, akkor használj inkább trehességi tesztet, abból tuti kiderül.
2010. dec. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van lh- a szervezetben, több napig használd a tesztet és ha erősödik akkor lehet babás vagy, én is most jóstesztelek pár napja, jól látható a második csík, de nem olyan erős még mint a controll, de ez nem számít jóstesztelésnél, csak az, hogy napról napra erősebb legyen.Nekem nem erősödik sajnos, de pár nap és kiderül.
2010. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam terhességet jelentett, majdnem olyan erős volt a csík, mint a kontroll.
2010. dec. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Reggel csináltad a tesztet? Nekem a nemvárt előtt 3 nappal erős + volt. 15-én lesz 5 hós a kislányom.
2010. dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!