Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív ovutesztelés előtt...

Pozitív ovutesztelés előtt pár nappal milyen a teszt? Tudom hogy neg. , de halványcsíkos? Folyamatosan sötétedik el? Milyen napról napra? Ovu után egyből egy csíkos lesz?

Figyelt kérdés
Bocsi,de még nem használtam,csak eze a héten kezdtem el, minden nap délután fél 6kor,előtte nem iszok 1-2óráig.Minden nap - volt.8ára várom a pé-emet,de mivel a ciklusom rndszertelen ezért jobbnak láttam hamarabb elkezdeni a tesztelést.
2009. szept. 5. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Pár hónapja , amikor használtam pénteki nap nem mutatott még halványat sem, ezért szombaton nem is csináltam. Vasárnap meg már teljesen pozitiv volt. meg is lepődtem nagyon. Hétfőn pedig már negativ. És jól mutatta, mert a doki is követte uh-n. Szóval lehet nem mutat halványat sem elötte. De biztosan ez is mindenkinél máshogyan van.
2009. szept. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!És milyen tesztet használtál?Milyen márkát?Hol vetted?Én a vaterán rendeltem,nem tudom mennyire megbízható...

Teherbe is estél?

Minden jót!

2009. szept. 6. 09:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem vaterás volt. Ovu előtt öt napig használtam, halvány második csík volt rajta. Aztán az egyik délután hirtelen megerősödött a második csík, másnap reggel pedig felugrott a hőm is. :-)
2009. szept. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, teherbe estem ebben a ciklusban.
2009. szept. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is vaterásat használok,már kedd óta,mert sajnos redszertelen a ciklusom.Nem tudom mennyire megbízható?100ft/db,megbízható ennyiérT?
2009. szept. 6. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is vaterásat használtam, biztosan megbizható, mert a doki is megerősített a peteérésben. Szóval jól müködött. Sajnos én nem lettem terhes, de nem azért mert a teszt nem volt jó, hanem a hormonjaim nincsenek rendben. Clostit is szedek, most még tüszőrepesztő szurit is kaptam. Gratulálok a második válaszolónak!!! :) Látod kérdező, sikerülhet és Neked is fog biztosan. Csak tesztelj kitartóan, mert biztosan pozitiv lesz. Ha nem ,akkor menj el dokihoz, hogy megnézze van-e peteérésed. Ha még nem voltál.
2009. szept. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!Neked is NAGYON drukkolok!

Kedden elmegyek mindenképpen.

2009. szept. 6. 22:30
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam a nődokimnál.Látta az értett tüszőmet!!!Csak még nincs tüszőrepedésem!Az ovu tesztem totál 2 csíkos!Mikor szeretkezzünk?
2009. szept. 9. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!