Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyolcadik napja késett, de ma...

Nyolcadik napja késett, de ma megjött. Különféle tüneteim voltak előtte. Rendes, enyhe vérzés volt, de nincs az az egetrengető görcsölésem, ami mindig kíséri a menstruációmat. Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
Karácsonykor ovuláltam. Azóta volt hányingerem, émelygésem (nem folyamatosan és nem is sokáig), szurkálás, hőmérséklet emelkedés (a mai nap is 36.8). Folyamatos álmosság. Kétszer volt majdnem megjön érzésem. (Ilyen tüneteim még nem voltak ezelőtt) Két tesztem volt negatív a múlt héten, azóta nem csináltam. Vajon most ez egy rendes menstruáció annak ellenére, hogy csak enyhén görcsölök? Köszi a választ.
2008. jan. 16. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is pont ugyan így vagyok, mint Te! :)) Nekem is Karácsony körül pont peteérérsem, együtt is voltam apárommal. Már kezdtem reménykedni, hiszen több terhességi tünetem is volt. Jan 13a körül kellett volna nem megjönnie, de 11én véreztem. Én sem tudom, hogy ez a mensim-e, mert az nekem mindig 5 napig tart, és elég erős a vérzésem. Most pedig csak 2 napig véreztem, a többi napon csak pici intim betét volt, ami alig volt foltos. És most is megvan még 1-2 tünetem. Nekem itt azt mondták, hogy még lehet terhesség, pár nap múlva csináljak majd egy tesztet! Én így is fogok tenni, és a 7végén csinálok egyet. Ha negatív lesz, akkor szerintem tuti, hogy nem vok most terhes, és akkor ez a mensim volt, csak most rövid ideig tartott! Olyan jó lenne egy baba már! :)) Majd írd meg, hogy veled mi lett! Sok sikert, kitartást! :))
2008. jan. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Csinálj egy tesztet majd ha vége a mensinek,és kiderül.Ha egy csik,akkor nem vagy terhes.
2008. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!