Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétvégére nem várók! Milyen...

Hétvégére nem várók! Milyen tüneteitek vannak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 06:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Puffadás, egész napos hányinger, mellfájás, derékfájás. Neked?
2010. dec. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szia!Én nem érzek semmit sem:(

Nem tudom,hogy ez jó -e vagy rossz,mert mesi előtt már szokott fájni a cicim,és erős görcseim vannak.Remélem nem megint egy "hiába reménykedős" hónap.:)Teszteltem,de negatív..tudom,hogy még korai,csak kíváncsi voltam.Te teszteltél már?

2010. dec. 3. 07:01
 3/13 anonim ***** válasza:

igen,de negatív.

Meg én a mensitől is mindig ilyen rosszul vagyok. Meg mi nem próbálkoztunk, de becsúszhatott, örülnék neki.

2010. dec. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem baj ha nem érzel semmit nekem mindig volt mensi elött egy kis görcsölgetés.Mikor terhes lettem elötte semmi bajom nem volt nem éreztem semmit mellfeszülés sem volt.Remélem sikerül.Minden jót
2010. dec. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Cicifájás, főleg, ha oldalról éri valami, amúgy lágynak érzem, nem olyan kipukkadósnak, mint mensi előtt amúgy szokott. Egyik reggel borzasztóan szédültem, mint aki be van rúgva, de ez már elmúlt. És most éppen émelygek is egy kicsit, és teljesen étvágytalan vagyok. Alig tudtam legyűrni a reggelit.

Hát, ennyi. Azért reménykedek...

2010. dec. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hétfőre nem várom, tegnap este görcsölt a méhem, nem nagyon, de érezhetően, kissé hányingerem is volt. Ma pedig nem érzek semmit.
2010. dec. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

08:19Kedves Kismama!

Köszönöm a bíztatást:)aranyos vagy.

Többiektől kérdezem,lányok,nektek milyen a nedvesség odalenn?

Nekem sürű krémes,de nem olyan sok.

2010. dec. 3. 09:09
 8/13 anonim ***** válasza:
mellduzzadás, mellfájás, szúrkák (ami menzesz előtt sosincs)... néha rosszullét, és egy szellemcsíkos teszt... vasárnapra nem várom
2010. dec. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én sem várom vasárnapra. Leszakad a derekam, volt szédülés is, 2 napig hányinger és szurkál a hasam alja olykor. Remélem összejött a Tesó.
2010. dec. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szia én keddre nem várom de tegnap óta görcsölok és este is meg nappal is folyok nem értem szerintem nem sikerült.

Pedig minden másnap együtt voltunk egész idő alatt és az elötte való se sikerült

De azért drukkolok neked.

2010. dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!