Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Lombikos vagyok...

Szerintetek? Lombikos vagyok három sejtet talált a doki és azt pénteken le szívja abból lehet valami? "mellé még egy cisztát" szerintetek van esélyem a beültetésre lesz eböl egyáltalán valami?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 22:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe, hogy a hormonszinted miatt írhatta fel mindig a fogigátlót. Vagy nem volt rendszertelen a menzeszed? Valami oka biztos volt, hogy mindig halogatta a stimut. Nekem is volt ilyen, hogy nem volt a véreredményem jó, ezért írt fel fogigátlót, és amikor legközelebb megjött, akkor újra nézték.
2010. dec. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
OO:48 Igen, bíztatásnak szántam!!
2010. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
És köszi :)
2010. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
sziasztok képzeljétek túl vagyok a második beültetésen és úgy néz ki hogy van pocaklakom,,,,,,
2011. szept. 10. 19:53
 25/25 anonim ***** válasza:
Jaj de jó!!!! Gratulálok!! Jó egészséget mindkettőtöknek, vigyázz a picikédre!!
2011. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!