Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Lombikos vagyok...

Szerintetek? Lombikos vagyok három sejtet talált a doki és azt pénteken le szívja abból lehet valami? "mellé még egy cisztát" szerintetek van esélyem a beültetésre lesz eböl egyáltalán valami?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 22:11
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Szia én a Szegedi Kaáliban járok holnap tesztelek megint nekem is eddig 2 negatív teszt holnap vagyok a 14 .és holnap akarok egy tesztet meg nézni de szeríntem holnapra meg jön a menzeszem mert már ma olyan barnás valamit jön már. te Mellyék intézetben jársz hát nagyon szorítok hogy a ultrahang mást mutasson mint a teszt,hajrá.
2010. dec. 20. 12:04
 12/25 anonim ***** válasza:

Én a debrecenibe járok. Holnap kell menni vérvételre. Ne keseredj(ünk) el, hátha jól alakul a holnap...

Megírom, mi volt, ha érdekel. Engem érdekel, hogy neked mit mondtak.

Hogy érted, hogy ultrahang? Ilyenkor UH-t csinálnak, nem vért vesznek?? Nálunk csak vért vesznek.

2010. dec. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a doki hogyha negatív lesz a teszt vagy + akkor is lesz UH.Hát persze hogy érdekel majd írd meg légyszi.
2010. dec. 20. 14:53
 14/25 anonim ***** válasza:

Na szia! Nekem nem sikerült...

Veled mi a helyzet?

2010. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Szia nekem se sikerült szerintem mert negatív volt a reggeli tesztem is én holnap hívom a dokit hogy hogyan tovább. Ugye ti is porbálkosztok még? menyi időt kell várni a következő beültetésre.és hogyan kezdődik ujra? tudod a ciklustól kezdődik a szurizás vagy újra az a hosszas procedúra? légyszi írd meg ha tudod mert nagyon unalmas az a hússzú procedúra mert ha ugyanúgy akkor nagyon meg gondolom mert nincs lelkierőm hozzá de ha a stimutol indítják ilyenkor akkor még belekezdenék egy programban .Én azért vagyok egy kicsit könnyebb helyzetben mert nekem már született egy kislányom természetes úton és utána volt sajna 2 méhen kívüli terhességem és el távolították a pete vezetőt és így kell egy kis orvosi be avatkozás.bocs hogy ennyit kérdezek .
2010. dec. 21. 16:16
 16/25 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy próbálkozunk, nekem ez volt az 5. beültetés....

Nem tudom, nálad hogy kezdték az egészet, nekem "rövid" stiumulációk voltak, amik a ciklus elejétől kezdődtek és egy hónap alatt lezajlott az egész, leszívással, beültivel együtt.

Szerencsés vagy, hogy már van egy kislányod, remélem, összejön majd a következő is.

Én nagyon el vagyok keseredve....:(((

2010. dec. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Hát nagyon sajnállak téllég, nem is tudok mit mondani .Igen én ezért vagyok egy kicsit szerencsés mert van egy lányom de képzelt hogy azt írta az angyalkának hogy semmi se kell neki csak egy kis tesó.Én azért kérdeztem mert itt a fórumon azt láttam hogy valaki azt írta de nem találom már meg ,hogy meg kérdezem hogy 3 hónap után lehet újra kezdeni mert másképp a biztosító nem álya procedúrát ez lett volna lényeg ami érdekel amúgy nekem is le zajlott a szurizás a leszívás és a beültetés egy hónap alatt csak az előzmények tudod mindig volt valami amiért a doki nem kezdte el amúgy 3 hónapig szedete velem a fogamzás gátlót és aztán minden hónapban be hivatott és csak irt fel fogit. és jöjjek vissza a jövőhónapban na ebböl lett nagyon elegem hogy semmit se mondnak csak jöjjön vissza a jövőhónapban így vagy 7 hónapot csúsztatott.érted ebből lett elegem.
2010. dec. 21. 18:53
 18/25 anonim ***** válasza:

16:24

Ha mi feladtuk volna az 5. sikertelen lombik után, most nem csücsülne itt a pocimban a gyönyörű babácskám, aki már közel 2,5 cm nagy :-)))

NE ADD FEL!!!!!

2010. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

19:16 :))) Ezt vegyem biztatásnak??

Egyébként persze, az ember elkeseredésében sok mindent mond, aztán lehet, hogy úgysem hagyna nyugodni a dolog, és újra próbálkozom majd. A doki is azt mondta, hogy ne adjam fel.

GRATULÁLOK A BABÁDHOZ!!!!!

2010. dec. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Ez egyébként dokitól függ, hogy mikor kezdi a következő kezelést. A 3 hónapot azért szokták javasolni, hogy helyreálljon a szervezeted hormonális egyensúlya.

Nem hinném, hogy a TB ne finanszírozná, ha akármikor kezditek újra. Nekem volt már olyan, hogy nem vártuk meg a 3 hónapot, és próbálkoztunk.

2010. dec. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!