Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két hete nem jött meg, mit...

Két hete nem jött meg, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 éve vagyunk együtt, rendszeres nemi életet élünk, megszakításos "védekezéssel".

Arra lennék kiváncsi, hogy mit tehetek? Lehet terhes vagyok, mert két hete késik a menzeszem? Ha beütött a mennykő tehetünk még valamit, vagy csak az abortusz marad? Fiatalok vagyunk, és nem terveztünk még gyereket.


Esetleg tudnátok ajánlani valamilyen megbízható, és mégis baráti árú terhességi tesztet?


2009. jan. 16. 02:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én Rosmannban szoktam Happy tesztet venni, 1000 ft alatt van, vagy 1000 ft nem tudom pontosan, mostanában nem vettem, de olcsóbb is van, de azt még nem próbáltam.

A megszakítás nem védekezés! Az egy jó nagy marhaság volt a részedről, hogy belementél. Miért nem íratsz fel fogamzásgátlót? 3 havi már 2200 Ft-tól van. Persze ha negatív lesz a teszt.

Viszont ha pozitív lesz, minél előbb keress fel egy nőgyógyászt és gondolkozz el azon, hogy mi legyen.

Sajnos az esemény utáni tablettáról lekéstetek, mert azt 72 órán belül kell bevenni, az aktus után, ha nem védekeztetek.

Nagyon remélem, hogy negatív lesz a teszt! Ha igen, első dolgod legyen tablettát íratni! Vagy vegyetek óvszert, nem tudom, de ne legyél ilyen felelőtlen, mert 3 élet fog tönkremenni. A tiéd, a párodé és legfőképpen a babáé, mert nem fogod tudni neki megadni, amit szeretnél. Én maximálisan abortusz ellenes vagyok, a felelősséget vállalni kell a tettekért, de a te döntésed lesz ez úgyis, ebbe senkinek nincs beleszólása.

Sok szerencsét!

Anna(21)

2009. jan. 16. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, szerintem terhes vagy, en csak azon lepodom meg, hogy eddig nem lettel terhes. Tudod, hanyan esnek teherbe vedekezes mellett, na mindegy...nem csesztetlek, de nagyon hulye voltal. ha terhes vagy es nem akarod megtartani, akkor csak az abortusz maradt. terhessegi tesztek vannak a drogeriakban, patikakban, a legolcsobb olyan 600-700 ft. Minel hamarabb csinalj egyet.
2009. jan. 16. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az első válaszadónak a segítségét!

Azt hiszem, ebből Happy-teszt lesz...

2009. jan. 16. 04:04
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Drogériákban,gyógyszertárban tudsz venni tesztet...én One Minute Test-et vett és nagyon begbízható...Vagy még a Gabriel teszt is kimutatja már a nagyon korai terhességet!
2009. jan. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az abortusz összege 2006-ban 26 ezer párszáz forint volt. Jól gondold meg. Nem olcsó, ráadásul rámehet az egész életed, mert esetleg nem lehet többet gyereked, vagy ha lehet is, életed végéig elkísér az első babád emléke, hogy ő is lenne.

2009. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát mindenképp vegyél tesztet. De eddig miért nem tűnt fel, hogy 2 hete nem jött meg?Nekem annak idején ha 2-3 napot késett már vettem a tesztet, hogy mi lehet. Most olyan 30.000 körül van az abortusz, de ha 18 éven aluli vagy,akkor kell a szülői beleegyezés.Remélem tanulsz az esetből...Tabletta...
2009. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

az utolsónak...

azért nem tünt fel mivel furcsán reagál a testem minden változásra. Értem ezt a szexuális élet elkezdésénél is 1hetet késett aztán mikor rossz a kedvem akkor is késik ha jo akkor elöbb jön .de most mikor édesapám elhunyt másfél hetet késett.ez 3 honapja volt amugy.szoval uj a dolog.igy apám nélkül.

2009. jan. 16. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!