Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az inszeminációt milyen...

Az inszeminációt milyen esetben csinálják? Fáj? Sokba kerül?

Figyelt kérdés

Nekem minden labor eredményem jó egy petevezetőm átjárható csak ( a bal) de a tüszőm a 11.napon csak 8 mm , clostyt szedtem de nem segített.

Van esélyen az inszemre vagy csak lombikra?

Annyira el vagyok már keseredve mert lassan 3 éve nem sikerül.


2009. jan. 15. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy van esélyed inszemre!

Kapsz majd a clostin kívül pár stimus szurit és jók lesznek a tüszők.

Inszemet akkor csinálnak, ha a petevezeték átjárható és a párod fickói 15milka fölöttiek.

Én a Kaáliban csináltattam, ott 40.000 ft volt, de gondolom lehet tb alapon is.

Fájni fáj, de kb 20 másodpercig :) Nekem inkább a szex fájt utána, ami "kötelező".

2009. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a gyors választ.

De pont a petevezetők miatt aggódom mert volt hsg-m mert csak a bal vezetőm átjárható a jobb nem és a doki azt mondta nekem akkor a hsg után hogy ne nyugodjak meg mert lehet hogy fel van telve vízzel és az hogy átjárható atóól még nem biztos hogy a kis katonák eljutnak odáig , de hogy a vizzel telítődést mire alapozta nem tudom , de ha így van akkor a laparoszkópia segíthet nekem?????

Az , hogy meg mennyibe kerül nem bánom mert kifizetek érte akármennyit csak legyen babónk.

2009. jan. 15. 18:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 éve nem jön a baba. Tegnap voltam inszemen. Nekem 3 tüszőm lett 16, 30,32 mm-es a nyálkahártya mérete 9,4 mm.

Remélem sikerül. Neked is sok sikert és kitartás.

2009. jan. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok, persze segíthet, de én előbb inszemeznék! A fél vezető is jó. Természetesen kisebb az esély vele, de azért elég jó! Szóval hajrá!


Hozzáteszem, hogy én is évekig próbálkoztam, inszem sajna nem sikerült, sztem a stressz miatt, nagyon rágörcsöltem, viszont a szurizott hónap jótt tehetett, mert utána spontán sikerült :)

2009. jan. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt nem mondta a dokid a HSG után,hogy az egyik petevezeték tágabb az ellenoldalinál?Mert nekem a jobb tágabb,és a doki reméli,hogy nincs vízzel telve.Szerintem erre alapozhatta.
2009. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.Ma vagyok a 11.napon,voltam UH-n, 13,5 mm-es volt a tüszőm.Jövő héten mehetek inszemre.

Egy petevezetékkkel minden esélyed meg van az inszemre.Szorítok neked!

2009. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaj lányok nagyon szépen köszönöm nektek ezt a sok jó tanácsot és biztatást és remélem sikerülni fog , de szívből kívánom Nektek is hogy minél előbb legyen pocaklakótok , egyébként a doki nem mondta nekem , hogy az egyik vezetőm tágabb lenne , de remélem nincs vízzel tele , mert úgy szeretnénk már egy babót , de azért félek az inszeminációtól mert én sajna olyan vagyok hogy a fájdalom küszöböm egyenlő a nullával és azt mondta nekem mindenki hogy a hsg nem fáj csak kellemetlen én mégis végigüvöltöttem azt a 20 percet , de túlteszem magam rajta valahogy , és még egyszer nagyon szépen köszönöm a tapasztalatokat az inszemmel kapcsolatban , nagyon jól estek , én talán picit nyugtat is.
2009. jan. 16. 12:37
 8/8 A kérdező kommentje:

Meg de örülnék én egy 13 mm es tüszőnek nekem sajna a clostillal is csak 8 mm lett és nem tudom mivel lehetne "nagyobbítani" de remélem vannak olyan szerek amikkel nincs veszve a dolog.

Meg attól is félek még hogy mióta voltam HSG-n azóta minden hónapban peteéréskor annyira görcsölök hogy fetrengek az ágyon fél nap pedig a műtét előtt soha nem éreztem meg fizikailag a peteérést és soha nem görcsöltem még menszeszkor sem és attól tartok nehogy többet ártott a HSG mint használt de lehet hogy ez az én agyam hülye szüleménye.

2009. jan. 16. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!