Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az inszeminációt 2 nap csinálj...

Az inszeminációt 2 nap csinálják egymás után?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mindenhol 2 egymás utánni napon csinálják az inszemet? Mert Szegeden igen. De akkor az kettőnek számít?!
2010. jún. 7. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem ugy volt hogy 12nap ultrahang, 14nap inszem...

mult pénteken volt a második most várunk:) és izgulunk:)

nemtduom ott miért csinálják ugy, vagyhogy ugy kell e.

2010. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy milyen lehet az a 2 napos?! Az inkább a lombik: egyik nap leszívják, megtermékenyítik a petesejtet, a másik nap pedig visszaültetik.

Az inszem egy nap: a leadott spermát (tisztított formában) ugyanazon napon befecskendezik a méhbe.

Persze vizsgálatok megelőzik, ami ugye másik napon van.

Legalábbis a Kaáliban így működik.

2010. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a SOTE II.-n is igy müködik...
2010. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szegeden a klinikán 2 egymás utáni napon csinálják az inszeminációt. A lombik az más.

Akkor ezek szerint máshol nem ez a szokás?!

Nekem már volt 3 ciklusban inszem., csak nem tudom hogy ez 3 vagy 6 alkalomnak számít-e?!

Na mindegy majd a dokimat megkérdezem, csak azt hittem, hogy máshol is így megy.

2010. jún. 7. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:

kérdezz rá szerintem is.. mert igy elég furcsa.... nekem legalábbis.

sőt ha teheted más orvosokat is kérdezz meg.

2010. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szegeden ez nem orvos függő, mindenki így csinálja. Csak nem tudom, hogy én már elhasználtam a 6 inszem lehetőségemet és irány a lombik, vagy van még 3.

Na, majd kiderül.

2010. jún. 7. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!