Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék nagyon teherbe...

Szeretnék nagyon teherbe esni, mit tegyek? Az utólső mensim 2008.12.19-én volt, és dec.23-ától szinte mindennap szexeltünk. Azóta csináltam teszteket de semmi, most 01.15-16ra kéne megjönni ha jól számolom, mit csináljak hogy biztos siker legyen?

Figyelt kérdés
a termékeny napjaim 27,28,29,30,1-je az volt a peteérésem állítólag. hogyan tudnám ezt követni rendesen?
2009. jan. 15. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt olvastam, hogy ha minden nap együtt vagytok akkor az a kiskatonáknak nem jó, mert ilyen rövid idő alatt nem tud annyi és olyan minőségben újratermelődni. A legideálisabb a 2-3 nap. Akkor lesznek a legéletképesebbek, mozgékonyabbak. Ráadásul, ha 2-3 naponta csináljátok, akkor sem lehet lemaradni a peteérésről. A lány hímivarsejtek akár 4 napig is elélnek odabent a nagy Ő-re várva.

Amúgy a peteérés figyelésére a legjobb, ha méred az ébredési hőmérsékletedet, és figyeled a folyásod állagát és mennyiségét. Ezekből szinte tutira lehet következtetni a pé-re!!

Sok sikert a babához.

2009. jan. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ez valóban igy van ahogy az elöttem válaszóló leírta!


Sok sikert a továbbiakban!

2009. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én rácáfolnék az előttem szólokra.

Mi minden nap csináltuk, volt hogy naponta többször is, mert így esett jól. És rögtön terhes lettem.

egyébként a peteérésre nem lehet adni, mert egy nagyon jó orgazmus extra peteérést válthat ki

sok sikert

2009. jan. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az az igazság, hogy erre nincs recept. A reggeli hő mérése a legjobb és mellé az ovulációs teszt nagyon sokat segít. az pontosan megmondja mikor legyetek együtt!! bővebb infó erről: www.babatervezok.otthona.net
2009. jan. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én Gábriel LH tesztet vettem és azonnal sikerült. Abból megtudod mikor van peteérésed.
2009. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát most ott tartok hogy december óta csináltam 2teszetet az negatív volt.de ma 2009.jan.17-én már a 3napos késénél tart a mensim,de mégis fáj a mellem,föleg a mellbimbóm,kicsit a hasam is,a folyások pedig átlátszó ez mit jelent? akkor vegyek ma tesztet és megcsináljam?vagy várjak még.
2009. jan. 17. 07:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne terhes tesztet vegyél, hanem LH tesztet! Már persze akkor, ha most sem vagy terhes és a következő ciklusod alatt az LH teszt megmutatja melyik napon van a peteérésed. Minden le van írva benn, hogyan kell csinálni.
2009. jan. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy ha terhes vagy lehet csak kicsit később mutatja a teszt. Nekem az ötödik napon volt határozott pozitív, addig meg olyan halvány csík volt, hogy csak én láttam, azt is csak a megadott időn túl, kb 10 perc után ami a leírás szerint már nem értékelhető. Mégis terhes vagyok 32 hetes. De az ötödik nap már le sem lehetett volna tagadni a második csíkot.
2009. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
most ottartok hogy 4napot késik a mensim,soha nem volt ilyen,mostmár biztos hogy kimutatja a teszt ha megcsinálom holnap? ja és ha nem a reggeli elsö pisiböl csinálom de addig nem iszok így nem hígul meg akkor is jó?és az normális ha fáj a hasam alul és a mellem is fáj föleg a mellbimbóm?
2009. jan. 18. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!