Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magánlaborban tényleg beutaló...

Magánlaborban tényleg beutaló nélkül lehet vérvételt kérni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


találtam magánlaborokat...ahova még beutaló sem kell, ott megnézik amit akarok. progiszintet és sárgatest hormont.Ott tényleg úgy van, hog yamit én akarok azt nézik meg?

Mert ugye egyik dokim (ez már a második)nem szorgalmazza a missed ab utáni hormonvérvételt.Én mielőtt újra próbálkozunk, mindenképp szeretnék csináltatni.Ezt érdemes már most terhesség előtt is?vagy elég ha már 2 csíkos a teszt?



Na de oda nekem kell tudnom mikor menjek?

Ak oké, hogy a ciklus 3.napján, de ha be kell jelentkezni?Pé utáni 7-9 nap?


Vagy ezt ők mondják meg?Akkor ott is el kell menni a szakorvoshoz aki a magánlaborvan van és ő mondja meg?


hogy van ez?


2009. jan. 15. 08:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

jaa azt tudom, hgy sok sok ezer ft ok!


de ha egyik nődokim sem hajlandó beutalni....akkor nekem megéri


most ne minősítsétek a magyarországi eü-t


nem ez a lényeg!!!!

2009. jan. 15. 08:23
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így voltam és a háziorvosomhoz fordultam inkább. Ő megírta a beutalót és megcsinálták a laborban a vérvizsgálatot. Szerintem kérd te is a háziorvosod segítségét.
2009. jan. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen és bármit megnéznek a,it csak kérsz, ha fizetsz érte.
2009. jan. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

háziorvos is kérhet hormonos vérvételt?????


sárgatest és progi szintet nézethet???

2009. jan. 15. 08:38
 5/15 A kérdező kommentje:

nem csak nődoki adhat ilyen beutalót???


és a háziorvosm honna tudja mikor utaljon be?a ciklus 3.napja oké...de a pé után???én mondjuk tudom kb mikor lehet majd pé, de akkor én mondjam meg miko rlegyen vérvétel?

2009. jan. 15. 08:39
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Miért nem kérdezed meg a Kaáli-t? Ott beutaló nélkül is csinálnak vizsgálatokat, persze pénzért, de a Te esetedben szerintem ez is nagy segítség. Mi andrológiai vizsgálaton voltunk, se beutaló se semmi. Felhívtuk, kaptunk időpontot és mehettünk(13000Ft-ért)Megnéztem, hormont is csinálnak:-)

Szerintem próbáld meg.

[link]

2009. jan. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok: Szerintem nyugodtan kérhetsz egyet arra az időpontra amikor "nekem jó". Mondjuk nálunk a rendelőben is van labor, de egész biztos hogy megírja neked a beutalót!!! Nekem megírta, mondjuk amúgy is nagyon rendesa háziorvosom és mostmár az új nődokim is!
2009. jan. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
:))) Bocsi elírtam ,nem nekem ,hanem neked jó :)))
2009. jan. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

akkor ezek szerint a sima háziorvos is kérheti ezeknek a hormonoknak a vizsgálatát....


de jó lenne....

2009. jan. 15. 09:25
 10/15 anonim ***** válasza:
1.vok: Nekem még pajzsmirigy vérvizsgálatot is kiírt. Próbáld meg, szerintem megér egy próbát! :))
2009. jan. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!